https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Regulacja gaźników 2
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #99 Mike Beckhusen
3 - #29 Rocco Atlante
4 - #51 Zdenek Tlachac
5 - #89 Filip Wójcik
6 - #131 Nicolas Gruber
7 - #119 Lukas Podobsky
8 - #33 Mikołaj Cegielski
9 - #121 Anton Kostioukevitch
10 - #555 Maciej Szyszko
11 - #95 Davide Lombardo
12 - #47 Christopher Rohner
13 - #77 Riccardo Pollastri
14 - #85 Benjamin Dam
15 - #11 Etienne Linty
16 - #149 Ondrej Nigrin
17 - #133 Alan Lalak
18 - #25 Jachym Galas
19 - #63 Jakub Talas
20 - #145 Krzysztof Seratowicz
21 - #1 Jordan Sanders
22 - #203 Adam Kralik
23 - #35 Mateusz Pyłka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #99 Mike Beckhusen
3 - #29 Rocco Atlante
4 - #51 Zdenek Tlachac
5 - #89 Filip Wójcik
7 - #119 Lukas Podobsky
8 - #33 Mikołaj Cegielski
9 - #121 Anton Kostioukevitch
10 - #555 Maciej Szyszko
11 - #95 Davide Lombardo
12 - #47 Christopher Rohner
13 - #77 Riccardo Pollastri
14 - #85 Benjamin Dam
15 - #11 Etienne Linty
16 - #149 Ondrej Nigrin
17 - #133 Alan Lalak
18 - #25 Jachym Galas
19 - #63 Jakub Talas
20 - #145 Krzysztof Seratowicz
21 - #1 Jordan Sanders
22 - #203 Adam Kralik
23 - #35 Mateusz Pyłka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maximilian Zupanic
1
30.230
9:45:14.908
2
48.538
66.2
1:18.768
9:46:03.446
+7.556
40.982
3
41.364
77.6
2:00.132
9:46:44.810
+0.687
40.677
4
40.874
78.6
2:41.006
9:47:25.684
+0.175
40.699
5
41.109
78.1
3:22.115
9:48:06.793
+0.429
40.680
6
40.631
79.0
4:02.746
9:48:47.424
+0.121
40.510
7
40.939
78.4
4:43.685
9:49:28.363
-1:15.340
1:56.279
8
40.781
78.7
5:24.466
9:50:09.144
+0.215
40.566
9
41.121
78.1
6:05.587
9:50:50.265
+0.360
40.761
10
40.892
78.5
6:46.479
9:51:31.157
+0.433
40.459
11
40.781
78.7
7:27.260
9:52:11.938
+0.305
40.476
12
40.628
79.0
8:07.888
9:52:52.566
+0.146
40.482
13
40.611
79.1
8:48.499
9:53:33.177
+0.241
40.370
14
40.847
78.6
9:29.346
9:54:14.024
-0.157
41.004
15
40.710
78.9
10:10.056
9:54:54.734
+0.071
40.639
16
40.797
78.7
10:50.853
9:55:35.531
-0.599
41.396
17
40.898
78.5
11:31.751
9:56:16.429
-5.923
46.821
18
40.711
78.9
12:12.462
9:56:57.140
+0.113
40.598
19
40.976
78.4
12:53.438
9:57:38.116
20
40.904
78.5
13:34.342
9:58:19.020