https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Rozgrzewka B
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #29 Rocco Atlante
3 - #77 Riccardo Pollastri
4 - #99 Mike Beckhusen
5 - #119 Lukas Podobsky
6 - #121 Anton Kostioukevitch
7 - #89 Filip Wójcik
8 - #131 Nicolas Gruber
9 - #555 Maciej Szyszko
10 - #33 Mikołaj Cegielski
11 - #63 Jakub Talas
12 - #95 Davide Lombardo
13 - #51 Zdenek Tlachac
14 - #85 Benjamin Dam
15 - #47 Christopher Rohner
16 - #149 Ondrej Nigrin
17 - #145 Krzysztof Seratowicz
18 - #11 Etienne Linty
19 - #25 Jachym Galas
20 - #1 Jordan Sanders
21 - #203 Adam Kralik
22 - #35 Mateusz Pyłka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #29 Rocco Atlante
3 - #77 Riccardo Pollastri
4 - #99 Mike Beckhusen
5 - #119 Lukas Podobsky
6 - #121 Anton Kostioukevitch
7 - #89 Filip Wójcik
8 - #131 Nicolas Gruber
10 - #33 Mikołaj Cegielski
11 - #63 Jakub Talas
12 - #95 Davide Lombardo
13 - #51 Zdenek Tlachac
14 - #85 Benjamin Dam
15 - #47 Christopher Rohner
16 - #149 Ondrej Nigrin
17 - #145 Krzysztof Seratowicz
18 - #11 Etienne Linty
19 - #25 Jachym Galas
20 - #1 Jordan Sanders
21 - #203 Adam Kralik
22 - #35 Mateusz Pyłka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maximilian Zupanic
1
33.667
9:15:42.606
2
41.915
76.6
1:15.582
9:16:24.521
-1:04.855
1:46.770
3
41.385
77.6
1:56.967
9:17:05.906
+0.150
41.235
4
41.320
77.7
2:38.287
9:17:47.226
+0.318
41.002
5
41.155
78.0
3:19.442
9:18:28.381
-0.016
41.171
6
41.093
78.1
4:00.535
9:19:09.474
-5.221
46.314
7
41.032
78.3
4:41.567
9:19:50.506
-9.989
51.021
8
40.960
78.4
5:22.527
9:20:31.466
-1.646
42.606
9
1:59.203
26.9
7:21.730
9:22:30.669
+1:18.708
40.495
10
41.797
76.8
8:03.527
9:23:12.466
+0.759
41.038
11
41.791
76.8
8:45.318
9:23:54.257
+0.600
41.191
12
40.886
78.5
9:26.204
9:24:35.143
+0.136
40.750
13
40.896
78.5
10:07.100
9:25:16.039
+0.319
40.577
14
40.943
78.4
10:48.043
9:25:56.982
+0.365
40.578
15
40.886
78.5
11:28.929
9:26:37.868
+0.250
40.636
16
40.861
78.6
12:09.790
9:27:18.729
+0.227
40.634
17
41.059
78.2
12:50.849
9:27:59.788
-37.423
1:18.482