https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening dowolny II gr. B
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #95 Davide Lombardo
3 - #89 Filip Wójcik
4 - #99 Mike Beckhusen
5 - #131 Nicolas Gruber
6 - #51 Zdenek Tlachac
7 - #29 Rocco Atlante
8 - #555 Maciej Szyszko
9 - #19 Lukas Podobsky
10 - #77 Riccardo Pollastri
11 - #47 Christopher Rohner
12 - #33 Mikołaj Cegielski
13 - #121 Anton Kostioukevitch
14 - #11 Etienne Linty
15 - #63 Jakub Talas
16 - #85 Benjamin Dam
17 - #133 Alan Lalak
18 - #1 Jordan Sanders
19 - #25 Jachym Galas
20 - #149 Ondrej Nigrin
21 - #35 Mateusz Pyłka
22 - #145 Krzysztof Seratowicz
23 - #103 Adam Kralik
24 - #26 Marcin Brzeziński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #5 Maximilian Zupanic
2 - #95 Davide Lombardo
3 - #89 Filip Wójcik
4 - #99 Mike Beckhusen
5 - #131 Nicolas Gruber
6 - #51 Zdenek Tlachac
7 - #29 Rocco Atlante
8 - #555 Maciej Szyszko
9 - #19 Lukas Podobsky
11 - #47 Christopher Rohner
12 - #33 Mikołaj Cegielski
13 - #121 Anton Kostioukevitch
14 - #11 Etienne Linty
15 - #63 Jakub Talas
16 - #85 Benjamin Dam
17 - #133 Alan Lalak
18 - #1 Jordan Sanders
19 - #25 Jachym Galas
20 - #149 Ondrej Nigrin
21 - #35 Mateusz Pyłka
22 - #145 Krzysztof Seratowicz
23 - #103 Adam Kralik
24 - #26 Marcin Brzeziński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maximilian Zupanic
1
29.420
15:49:59.568
2
41.556
77.3
1:10.976
15:50:41.124
+0.723
40.833
3
40.834
78.6
1:51.810
15:51:21.958
-0.293
41.127
4
40.926
78.5
2:32.736
15:52:02.884
+0.507
40.419
5
40.952
78.4
3:13.688
15:52:43.836
+0.272
40.680
6
41.175
78.0
3:54.863
15:53:25.011
+0.564
40.611
7
40.907
78.5
4:35.770
15:54:05.918
+0.355
40.552
8
40.866
78.6
5:16.636
15:54:46.784
-36.325
1:17.191
9
41.121
78.1
5:57.757
15:55:27.905
+0.274
40.847
10
41.018
78.3
6:38.775
15:56:08.923
+0.263
40.755
11
40.938
78.4
7:19.713
15:56:49.861
+0.193
40.745
12
41.152
78.0
8:00.865
15:57:31.013
+0.873
40.279
13
41.091
78.1
8:41.956
15:58:12.104
+0.118
40.973
14
41.067
78.2
9:23.023
15:58:53.171
+0.583
40.484
15
41.035
78.3
10:04.058
15:59:34.206
+0.546
40.489
16
41.241
77.9
10:45.299
16:00:15.447
+0.988
40.253
17
40.742
78.8
11:26.041
16:00:56.189
+0.377
40.365
18
40.827
78.7
12:06.868
16:01:37.016
-0.141
40.968
19
40.713
78.9
12:47.581
16:02:17.729
+0.317
40.396
20
40.637
79.0
13:28.218
16:02:58.366
+0.238
40.399
21
41.400
77.6
14:09.618
16:03:39.766
-15.898
57.298
22
41.000
78.3
14:50.618
16:04:20.766
+0.583
40.417
23
40.974
78.4
15:31.592
16:05:01.740
+0.675
40.299
24
2:04.710
25.7
17:36.302
16:07:06.450
+1:24.339
40.371
25
40.903
78.5
18:17.205
16:07:47.353
+0.476
40.427