https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening kwalifikacyjny gr. A
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #89 Filip Wójcik
2 - #99 Mike Beckhusen
3 - #51 Zdenek Tlachac
4 - #29 Rocco Atlante
5 - #32 Vaclav Safar
6 - #47 Christopher Rohner
7 - #48 Alex Karkosik
8 - #131 Nicolas Gruber
9 - #100 Szymon Śliwowski
10 - #2 Marcin Brzeziński
11 - #145 Krzysztof Seratowicz
12 - #158 Nela Micankova
13 - #63 Jakub Talas
14 - #25 Jachym Galas
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #44 Maciej Chrupek
17 - #56 Szymon Dziennik
18 - #203 Adam Kralik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #89 Filip Wójcik
2 - #99 Mike Beckhusen
3 - #51 Zdenek Tlachac
4 - #29 Rocco Atlante
5 - #32 Vaclav Safar
6 - #47 Christopher Rohner
7 - #48 Alex Karkosik
8 - #131 Nicolas Gruber
9 - #100 Szymon Śliwowski
10 - #2 Marcin Brzeziński
11 - #145 Krzysztof Seratowicz
12 - #158 Nela Micankova
13 - #63 Jakub Talas
14 - #25 Jachym Galas
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #44 Maciej Chrupek
18 - #203 Adam Kralik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip Wójcik
1
34.831
11:15:36.617
2
41.722
77.0
1:16.553
11:16:18.339
+0.102
41.620
3
42.273
76.0
1:58.826
11:17:00.612
+1.552
40.721
4
41.868
76.7
2:40.694
11:17:42.480
+1.413
40.455
5
41.925
76.6
3:22.619
11:18:24.405
+1.538
40.387
6
41.942
76.6
4:04.561
11:19:06.347
+1.470
40.472
7
41.840
76.7
4:46.401
11:19:48.187
+0.333
41.507
8
41.879
76.7
5:28.280
11:20:30.066
+1.651
40.228
9
41.844
76.7
6:10.124
11:21:11.910
+1.254
40.590
10
41.854
76.7
6:51.978
11:21:53.764
-0.052
41.906
11
41.746
76.9
7:33.724
11:22:35.510
+1.225
40.521
12
41.651
77.1
8:15.375
11:23:17.161
+1.331
40.320
13
41.537
77.3
8:56.912
11:23:58.698
-1.356
42.893
14
41.733
76.9
9:38.645
11:24:40.431
+1.502
40.231
15
41.478
77.4
10:20.123
11:25:21.909
+1.310
40.168