https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening kwalifikacyjny gr. B
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #33 Mikołaj Cegielski
2 - #122 Marcel Jastrzębowski
3 - #555 Maciej Szyszko
4 - #5 Maximilian Zupanic
5 - #77 Riccardo Pollastri
6 - #40 Jan Antoszewski
7 - #149 Ondrej Nigrin
8 - #119 Lukas Podobsky
9 - #95 Davide Lombardo
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #11 Etienne Linty
12 - #90 Piotr Grudzień
13 - #85 Benjamin Dam
14 - #88 Tomasz Wójcik
15 - #150 Jan Janovsky
16 - #133 Alan Lalak
17 - #35 Mateusz Pyłka
18 - #78 Oskar Leitgeber
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #33 Mikołaj Cegielski
2 - #122 Marcel Jastrzębowski
3 - #555 Maciej Szyszko
4 - #5 Maximilian Zupanic
5 - #77 Riccardo Pollastri
7 - #149 Ondrej Nigrin
8 - #119 Lukas Podobsky
9 - #95 Davide Lombardo
10 - #121 Anton Kostioukevitch
11 - #11 Etienne Linty
12 - #90 Piotr Grudzień
13 - #85 Benjamin Dam
14 - #88 Tomasz Wójcik
15 - #150 Jan Janovsky
16 - #133 Alan Lalak
17 - #35 Mateusz Pyłka
18 - #78 Oskar Leitgeber
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mikołaj Cegielski
1
56.012
11:30:55.391
2
42.727
75.2
1:38.739
11:31:38.118
+1.166
41.561
3
41.654
77.1
2:20.393
11:32:19.772
+1.155
40.499
4
41.185
78.0
3:01.578
11:33:00.957
+0.533
40.652
5
40.948
78.4
3:42.526
11:33:41.905
+0.412
40.536
6
40.790
78.7
4:23.316
11:34:22.695
+0.182
40.608
7
40.960
78.4
5:04.276
11:35:03.655
+0.323
40.637
8
40.949
78.4
5:45.225
11:35:44.604
+0.117
40.832
9
40.743
78.8
6:25.968
11:36:25.347
-0.034
40.777
10
40.665
79.0
7:06.633
11:37:06.012
-0.099
40.764
11
40.973
78.4
7:47.606
11:37:46.985
+0.267
40.706
12
40.876
78.6
8:28.482
11:38:27.861
+0.143
40.733
13
40.884
78.5
9:09.366
11:39:08.745
+0.259
40.625
14
40.988
78.3
9:50.354
11:39:49.733
+0.265
40.723
15
41.294
77.8
10:31.648
11:40:31.027
+0.521
40.773