https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Wyścig drugi
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #29 Rocco Atlante
3 - #95 Davide Lombardo
4 - #119 Lukas Podobsky
5 - #51 Zdenek Tlachac
6 - #100 Szymon Śliwowski
7 - #48 Alex Karkosik
8 - #63 Jakub Talas
9 - #555 Maciej Szyszko
10 - #77 Riccardo Pollastri
11 - #89 Filip Wójcik
12 - #150 Jan Janovsky
13 - #32 Vaclav Safar
14 - #40 Jan Antoszewski
15 - #131 Nicolas Gruber
16 - #33 Mikołaj Cegielski
17 - #121 Anton Kostioukevitch
18 - #5 Maximilian Zupanic
19 - #133 Alan Lalak
20 - #11 Etienne Linty
21 - #44 Maciej Chrupek
22 - #47 Christopher Rohner
23 - #25 Jachym Galas
24 - #158 Nela Micankova
25 - #88 Tomasz Wójcik
26 - #90 Piotr Grudzień
27 - #122 Marcel Jastrzębowski
28 - #2 Marcin Brzeziński
29 - #149 Ondrej Nigrin
30 - #145 Krzysztof Seratowicz
31 - #85 Benjamin Dam
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #29 Rocco Atlante
3 - #95 Davide Lombardo
4 - #119 Lukas Podobsky
6 - #100 Szymon Śliwowski
7 - #48 Alex Karkosik
8 - #63 Jakub Talas
9 - #555 Maciej Szyszko
10 - #77 Riccardo Pollastri
11 - #89 Filip Wójcik
12 - #150 Jan Janovsky
13 - #32 Vaclav Safar
14 - #40 Jan Antoszewski
15 - #131 Nicolas Gruber
16 - #33 Mikołaj Cegielski
17 - #121 Anton Kostioukevitch
18 - #5 Maximilian Zupanic
19 - #133 Alan Lalak
20 - #11 Etienne Linty
21 - #44 Maciej Chrupek
22 - #47 Christopher Rohner
23 - #25 Jachym Galas
24 - #158 Nela Micankova
25 - #88 Tomasz Wójcik
26 - #90 Piotr Grudzień
27 - #122 Marcel Jastrzębowski
28 - #2 Marcin Brzeziński
29 - #149 Ondrej Nigrin
30 - #145 Krzysztof Seratowicz
31 - #85 Benjamin Dam
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mike Beckhusen
0.864
16:16:40.585
1
43.393
74.0
44.257
16:17:23.978
+0.644
42.749
2
41.916
76.6
1:26.173
16:18:05.894
+0.011
41.905
3
43.059
74.6
2:09.232
16:18:48.953
+0.004
43.055
4
42.941
74.8
2:52.173
16:19:31.894
+0.304
42.637
5
41.757
76.9
3:33.930
16:20:13.651
+0.304
41.453
6
41.993
76.5
4:15.923
16:20:55.644
+0.576
41.417
7
41.131
78.1
4:57.054
16:21:36.775
+0.036
41.095
8
41.225
77.9
5:38.279
16:22:18.000
-0.093
41.318
9
41.180
78.0
6:19.459
16:22:59.180
+0.114
41.066
10
41.292
77.8
7:00.751
16:23:40.472
+0.274
41.018
11
41.237
77.9
7:41.988
16:24:21.709
+0.208
41.029
12
41.459
77.5
8:23.447
16:25:03.168
+0.565
40.894
13
40.930
78.5
9:04.377
16:25:44.098
-0.210
41.140
14
41.446
77.5
9:45.823
16:26:25.544
+0.406
41.040
15
41.104
78.1
10:26.927
16:27:06.648
+0.136
40.968
16
41.148
78.0
11:08.075
16:27:47.796
+0.213
40.935
17
41.077
78.2
11:49.152
16:28:28.873
+0.130
40.947
18
41.357
77.6
12:30.509
16:29:10.230
+0.211
41.146
19
41.366
77.6
13:11.875
16:29:51.596
+0.325
41.041
20
41.484
77.4
13:53.359
16:30:33.080
-0.653
42.137