https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/EK
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Wyścig pierwszy
2011 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Series Round 2
-
Stary Kisielin (Poland)
, 17 lipca 2011
Jerzy Szatlach
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #29 Rocco Atlante
3 - #555 Maciej Szyszko
4 - #32 Vaclav Safar
5 - #51 Zdenek Tlachac
6 - #95 Davide Lombardo
7 - #89 Filip Wójcik
8 - #119 Lukas Podobsky
9 - #77 Riccardo Pollastri
10 - #122 Marcel Jastrzębowski
11 - #5 Maximilian Zupanic
12 - #33 Mikołaj Cegielski
13 - #48 Alex Karkosik
14 - #40 Jan Antoszewski
15 - #100 Szymon Śliwowski
16 - #150 Jan Janovsky
17 - #2 Marcin Brzeziński
18 - #149 Ondrej Nigrin
19 - #90 Piotr Grudzień
20 - #158 Nela Micankova
21 - #63 Jakub Talas
22 - #47 Christopher Rohner
23 - #133 Alan Lalak
24 - #25 Jachym Galas
25 - #88 Tomasz Wójcik
26 - #11 Etienne Linty
27 - #44 Maciej Chrupek
28 - #145 Krzysztof Seratowicz
29 - #121 Anton Kostioukevitch
30 - #131 Nicolas Gruber
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Mike Beckhusen
2 - #29 Rocco Atlante
3 - #555 Maciej Szyszko
4 - #32 Vaclav Safar
5 - #51 Zdenek Tlachac
6 - #95 Davide Lombardo
7 - #89 Filip Wójcik
8 - #119 Lukas Podobsky
9 - #77 Riccardo Pollastri
10 - #122 Marcel Jastrzębowski
11 - #5 Maximilian Zupanic
12 - #33 Mikołaj Cegielski
13 - #48 Alex Karkosik
14 - #40 Jan Antoszewski
15 - #100 Szymon Śliwowski
16 - #150 Jan Janovsky
18 - #149 Ondrej Nigrin
19 - #90 Piotr Grudzień
20 - #158 Nela Micankova
21 - #63 Jakub Talas
22 - #47 Christopher Rohner
23 - #133 Alan Lalak
24 - #25 Jachym Galas
25 - #88 Tomasz Wójcik
26 - #11 Etienne Linty
27 - #44 Maciej Chrupek
28 - #145 Krzysztof Seratowicz
29 - #121 Anton Kostioukevitch
30 - #131 Nicolas Gruber
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mike Beckhusen
2.290
12:30:18.226
1
44.611
72.0
46.901
12:31:02.837
+2.097
42.514
2
42.162
76.2
1:29.063
12:31:44.999
+1.193
40.969
3
41.357
77.6
2:10.420
12:32:26.356
+0.291
41.066
4
41.295
77.8
2:51.715
12:33:07.651
+0.391
40.904
5
41.465
77.4
3:33.180
12:33:49.116
+0.516
40.949
6
41.291
77.8
4:14.471
12:34:30.407
+0.471
40.820
7
41.364
77.6
4:55.835
12:35:11.771
+0.623
40.741
8
41.786
76.8
5:37.621
12:35:53.557
+1.004
40.782
9
41.751
76.9
6:19.372
12:36:35.308
+1.011
40.740
10
41.447
77.5
7:00.819
12:37:16.755
+0.599
40.848
11
41.655
77.1
7:42.474
12:37:58.410
+0.757
40.898
12
41.353
77.7
8:23.827
12:38:39.763
+0.554
40.799
13
41.462
77.4
9:05.289
12:39:21.225
+0.762
40.700
14
41.310
77.7
9:46.599
12:40:02.535
+0.501
40.809
15
41.302
77.7
10:27.901
12:40:43.837
+0.474
40.828
16
41.361
77.6
11:09.262
12:41:25.198
+0.595
40.766
17
41.385
77.6
11:50.647
12:42:06.583
+0.659
40.726
18
41.398
77.6
12:32.045
12:42:47.981
+0.426
40.972
19
41.631
77.1
13:13.676
12:43:29.612
+0.668
40.963
20
42.605
75.4
13:56.281
12:44:12.217
+0.909
41.696