https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Trening oficjalny I
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
VI Runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Suwałki
, 3 lipca 2011
Wiesław Tymiński
Marcin Ostrowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
3 - #333 Kamil Jeleń
4 - #317 Patryk Konowałek
5 - #336 Mateusz Rzucidło
6 - #350 Błażej Wiśniewski
7 - #378 Idalia Czarnocka
8 - #344 Łukasz Bartoszuk
9 - #334 Jan Tomaszewicz
10 - #399 Aleksander Bosak
11 - #304 Wiktor Borowiak
12 - #330 Patryk Szczepanik
13 - #388 Cezary Zaniuk
14 - #346 Adam Kucharski
15 - #377 Marcin Kapkowski
16 - #300 Michał Stawiarski
17 - #351 Bartosz Idźkowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
3 - #333 Kamil Jeleń
5 - #336 Mateusz Rzucidło
6 - #350 Błażej Wiśniewski
7 - #378 Idalia Czarnocka
8 - #344 Łukasz Bartoszuk
9 - #334 Jan Tomaszewicz
10 - #399 Aleksander Bosak
11 - #304 Wiktor Borowiak
12 - #330 Patryk Szczepanik
13 - #388 Cezary Zaniuk
14 - #346 Adam Kucharski
15 - #377 Marcin Kapkowski
16 - #300 Michał Stawiarski
17 - #351 Bartosz Idźkowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Dąbski
3:43.432
9:30:07.468
1
40.459
65.2
4:23.891
9:30:47.927
-2.662
43.121
2
39.509
66.8
5:03.400
9:31:27.436
+0.804
38.705
3
39.577
66.7
5:42.977
9:32:07.013
+0.694
38.883
4
39.579
66.7
6:22.556
9:32:46.592
+0.706
38.873
5
39.511
66.8
7:02.067
9:33:26.103
+0.669
38.842
6
39.406
67.0
7:41.473
9:34:05.509
+0.657
38.749
7
39.358
67.0
8:20.831
9:34:44.867
+0.712
38.646
8
39.045
67.6
8:59.876
9:35:23.912
9
39.503
66.8
9:39.379
9:36:03.415
10
39.120
67.5
10:18.499
9:36:42.535
11
39.506
66.8
10:58.005
9:37:22.041
12
39.332
67.1
11:37.337
9:38:01.373
13
39.252
67.2
12:16.589
9:38:40.625
14
39.160
67.4
12:55.749
9:39:19.785