https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Finał 2
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
VIII Runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Stary Kisielin
, 7 sierpnia 2011
Jacek Piłowski
Sebastian Pawełkiewicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
3 - #350 Błażej Wiśniewski
4 - #377 Marcin Kapkowski
5 - #306 Rafał Berdys
6 - #333 Kamil Jeleń
7 - #399 Aleksander Bosak
8 - #376 Bartłomiej Mirecki
9 - #330 Patryk Szczepanik
10 - #388 Cezary Zaniuk
11 - #304 Wiktor Borowiak
12 - #316 Thomas Bernacki
13 - #336 Mateusz Rzucidło
14 - #300 Michał Stawiarski
15 - #378 Idalia Czarnocka
16 - #361 Bartosz Mruk
17 - #318 Mateusz Bartsch
18 - #321 Wojciech Stadnik
19 - #346 Adam Kucharski
20 - #384 Jerzy Drabent
21 - #334 Jan Tomaszewicz
22 - #351 Bartosz Idźkowski
23 - #344 Łukasz Bartoszuk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
4 - #377 Marcin Kapkowski
5 - #306 Rafał Berdys
6 - #333 Kamil Jeleń
7 - #399 Aleksander Bosak
8 - #376 Bartłomiej Mirecki
9 - #330 Patryk Szczepanik
10 - #388 Cezary Zaniuk
11 - #304 Wiktor Borowiak
12 - #316 Thomas Bernacki
13 - #336 Mateusz Rzucidło
14 - #300 Michał Stawiarski
15 - #378 Idalia Czarnocka
16 - #361 Bartosz Mruk
17 - #318 Mateusz Bartsch
18 - #321 Wojciech Stadnik
19 - #346 Adam Kucharski
20 - #384 Jerzy Drabent
21 - #334 Jan Tomaszewicz
22 - #351 Bartosz Idźkowski
23 - #344 Łukasz Bartoszuk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Dąbski
0.286
12:47:20.564
1
37.220
86.3
37.506
12:47:57.784
-0.492
37.712
2
35.823
89.6
1:13.329
12:48:33.607
+0.262
35.561
3
36.100
89.0
1:49.429
12:49:09.707
+0.425
35.675
4
35.636
90.1
2:25.065
12:49:45.343
+0.095
35.541
5
35.625
90.1
3:00.690
12:50:20.968
+0.150
35.475
6
35.488
90.5
3:36.178
12:50:56.456
-0.144
35.632
7
35.725
89.9
4:11.903
12:51:32.181
+0.202
35.523
8
35.714
89.9
4:47.617
12:52:07.895
+0.203
35.511
9
35.520
90.4
5:23.137
12:52:43.415
-0.005
35.525
10
35.697
90.0
5:58.834
12:53:19.112
+0.238
35.459
11
35.895
89.5
6:34.729
12:53:55.007
+0.190
35.705
12
35.793
89.7
7:10.522
12:54:30.800
+0.332
35.461
13
35.772
89.8
7:46.294
12:55:06.572
+0.288
35.484
14
35.665
90.0
8:21.959
12:55:42.237
+0.244
35.421
15
35.623
90.1
8:57.582
12:56:17.860
+0.118
35.505
16
35.901
89.4
9:33.483
12:56:53.761
+0.488
35.413
17
35.771
89.8
10:09.254
12:57:29.532
+0.355
35.416
18
35.881
89.5
10:45.135
12:58:05.413
+0.332
35.549
19
35.761
89.8
11:20.896
12:58:41.174
+0.237
35.524
20
35.591
90.2
11:56.487
12:59:16.765
+0.080
35.511
21
35.484
90.5
12:31.971
12:59:52.249
+0.001
35.485
22
35.738
89.9
13:07.709
13:00:27.987
+0.263
35.475
23
35.727
89.9
13:43.436
13:01:03.714
+0.257
35.470