https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Finał 2
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
VIII Runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Stary Kisielin
, 7 sierpnia 2011
Jacek Piłowski
Sebastian Pawełkiewicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
3 - #350 Błażej Wiśniewski
4 - #377 Marcin Kapkowski
5 - #306 Rafał Berdys
6 - #333 Kamil Jeleń
7 - #399 Aleksander Bosak
8 - #376 Bartłomiej Mirecki
9 - #330 Patryk Szczepanik
10 - #388 Cezary Zaniuk
11 - #304 Wiktor Borowiak
12 - #316 Thomas Bernacki
13 - #336 Mateusz Rzucidło
14 - #300 Michał Stawiarski
15 - #378 Idalia Czarnocka
16 - #361 Bartosz Mruk
17 - #318 Mateusz Bartsch
18 - #321 Wojciech Stadnik
19 - #346 Adam Kucharski
20 - #384 Jerzy Drabent
21 - #334 Jan Tomaszewicz
22 - #351 Bartosz Idźkowski
23 - #344 Łukasz Bartoszuk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
3 - #350 Błażej Wiśniewski
4 - #377 Marcin Kapkowski
5 - #306 Rafał Berdys
6 - #333 Kamil Jeleń
7 - #399 Aleksander Bosak
8 - #376 Bartłomiej Mirecki
9 - #330 Patryk Szczepanik
10 - #388 Cezary Zaniuk
12 - #316 Thomas Bernacki
13 - #336 Mateusz Rzucidło
14 - #300 Michał Stawiarski
15 - #378 Idalia Czarnocka
16 - #361 Bartosz Mruk
17 - #318 Mateusz Bartsch
18 - #321 Wojciech Stadnik
19 - #346 Adam Kucharski
20 - #384 Jerzy Drabent
21 - #334 Jan Tomaszewicz
22 - #351 Bartosz Idźkowski
23 - #344 Łukasz Bartoszuk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Dąbski
1.704
12:47:21.982
1
38.740
82.9
40.444
12:48:00.722
+1.028
37.712
2
36.543
87.9
1:16.987
12:48:37.265
+0.982
35.561
3
36.389
88.2
1:53.376
12:49:13.654
+0.714
35.675
4
36.047
89.1
2:29.423
12:49:49.701
+0.506
35.541
5
36.493
88.0
3:05.916
12:50:26.194
+1.018
35.475
6
36.827
87.2
3:42.743
12:51:03.021
+1.195
35.632
7
36.396
88.2
4:19.139
12:51:39.417
+0.873
35.523
8
35.971
89.3
4:55.110
12:52:15.388
+0.460
35.511
9
35.797
89.7
5:30.907
12:52:51.185
+0.272
35.525
10
35.999
89.2
6:06.906
12:53:27.184
+0.540
35.459
11
36.074
89.0
6:42.980
12:54:03.258
+0.369
35.705
12
36.052
89.1
7:19.032
12:54:39.310
+0.591
35.461
13
35.945
89.3
7:54.977
12:55:15.255
+0.461
35.484
14
36.437
88.1
8:31.414
12:55:51.692
+1.016
35.421
15
36.307
88.4
9:07.721
12:56:27.999
+0.802
35.505
16
36.127
88.9
9:43.848
12:57:04.126
+0.714
35.413
17
35.864
89.5
10:19.712
12:57:39.990
+0.448
35.416
18
36.171
88.8
10:55.883
12:58:16.161
+0.622
35.549
19
36.082
89.0
11:31.965
12:58:52.243
+0.558
35.524
20
36.241
88.6
12:08.206
12:59:28.484
+0.730
35.511
21
35.981
89.2
12:44.187
13:00:04.465
+0.496
35.485
22
35.994
89.2
13:20.181
13:00:40.459
+0.519
35.475
23
35.926
89.4
13:56.107
13:01:16.385
+0.456
35.470