https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Regulacja gaźników
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
VIII Runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Stary Kisielin
, 7 sierpnia 2011
Jacek Piłowski
Sebastian Pawełkiewicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #336 Mateusz Rzucidło
2 - #361 Bartosz Mruk
3 - #307 Karol Dąbski
4 - #377 Marcin Kapkowski
5 - #304 Wiktor Borowiak
6 - #330 Patryk Szczepanik
7 - #306 Rafał Berdys
8 - #317 Patryk Konowałek
9 - #301 Artur Janosz
10 - #399 Aleksander Bosak
11 - #376 Bartłomiej Mirecki
12 - #333 Kamil Jeleń
13 - #318 Mateusz Bartsch
14 - #316 Thomas Bernacki
15 - #344 Łukasz Bartoszuk
16 - #334 Jan Tomaszewicz
17 - #300 Michał Stawiarski
18 - #321 Wojciech Stadnik
19 - #350 Błażej Wiśniewski
20 - #378 Idalia Czarnocka
21 - #388 Cezary Zaniuk
22 - #384 Jerzy Drabent
23 - #351 Bartosz Idźkowski
24 - #346 Adam Kucharski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #336 Mateusz Rzucidło
2 - #361 Bartosz Mruk
3 - #307 Karol Dąbski
4 - #377 Marcin Kapkowski
5 - #304 Wiktor Borowiak
6 - #330 Patryk Szczepanik
7 - #306 Rafał Berdys
8 - #317 Patryk Konowałek
9 - #301 Artur Janosz
10 - #399 Aleksander Bosak
11 - #376 Bartłomiej Mirecki
12 - #333 Kamil Jeleń
13 - #318 Mateusz Bartsch
15 - #344 Łukasz Bartoszuk
16 - #334 Jan Tomaszewicz
17 - #300 Michał Stawiarski
18 - #321 Wojciech Stadnik
19 - #350 Błażej Wiśniewski
20 - #378 Idalia Czarnocka
21 - #388 Cezary Zaniuk
22 - #384 Jerzy Drabent
23 - #351 Bartosz Idźkowski
24 - #346 Adam Kucharski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Rzucidło
1
49.589
8:01:06.988
2
38.455
83.5
1:28.044
8:01:45.443
+0.083
38.372
3
37.167
86.4
2:05.211
8:02:22.610
+0.216
36.951
4
37.082
86.6
2:42.293
8:02:59.692
+0.606
36.476
5
36.544
87.9
3:18.837
8:03:36.236
+0.141
36.403
6
36.629
87.7
3:55.466
8:04:12.865
+0.496
36.133
7
36.936
86.9
4:32.402
8:04:49.801
+0.922
36.014
8
36.484
88.0
5:08.886
8:05:26.285
+0.507
35.977
9
36.386
88.3
5:45.272
8:06:02.671
+0.622
35.764
10
36.303
88.5
6:21.575
8:06:38.974
+0.727
35.576
11
36.481
88.0
6:58.056
8:07:15.455
+1.012
35.469
12
36.241
88.6
7:34.297
8:07:51.696
+0.073
36.168
13
36.171
88.8
8:10.468
8:08:27.867
-0.644
36.815
14
36.281
88.5
8:46.749
8:09:04.148
+0.564
35.717
15
36.375
88.3
9:23.124
8:09:40.523
+0.665
35.710
16
36.331
88.4
9:59.455
8:10:16.854
+0.498
35.833