https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior Max - Finał 1
2011 | Karting
|
Puchar ROTAX
XI Runda Pucharu Rotax Max Challenge
-
Radom
, 3 września 2011
Krzysztof Bury
Agnieszka Jabłońska
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
3 - #336 Mateusz Rzucidło
4 - #350 Błażej Wiśniewski
5 - #377 Marcin Kapkowski
6 - #306 Rafał Berdys
7 - #317 Patryk Konowałek
8 - #378 Idalia Czarnocka
9 - #399 Aleksander Bosak
10 - #300 Michał Stawiarski
11 - #333 Kamil Jeleń
12 - #344 Łukasz Bartoszuk
13 - #321 Wojciech Stadnik
14 - #388 Cezary Zaniuk
15 - #384 Jerzy Drabent
16 - #346 Adam Kucharski
17 - #351 Bartosz Idźkowski
18 - #330 Patryk Szczepanik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #307 Karol Dąbski
2 - #301 Artur Janosz
3 - #336 Mateusz Rzucidło
4 - #350 Błażej Wiśniewski
5 - #377 Marcin Kapkowski
6 - #306 Rafał Berdys
7 - #317 Patryk Konowałek
8 - #378 Idalia Czarnocka
9 - #399 Aleksander Bosak
10 - #300 Michał Stawiarski
12 - #344 Łukasz Bartoszuk
13 - #321 Wojciech Stadnik
14 - #388 Cezary Zaniuk
15 - #384 Jerzy Drabent
16 - #346 Adam Kucharski
17 - #351 Bartosz Idźkowski
18 - #330 Patryk Szczepanik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Dąbski
1.013
13:52:01.988
1
36.551
80.8
37.564
13:52:38.539
+3.402
33.149
2
32.894
89.7
1:10.458
13:53:11.433
+0.553
32.341
3
32.454
91.0
1:42.912
13:53:43.887
+0.468
31.986
4
32.271
91.5
2:15.183
13:54:16.158
+0.280
31.991
5
32.249
91.5
2:47.432
13:54:48.407
+0.328
31.921
6
32.253
91.5
3:19.685
13:55:20.660
+0.358
31.895
7
32.859
89.8
3:52.544
13:55:53.519
+0.962
31.897
8
32.291
91.4
4:24.835
13:56:25.810
+0.413
31.878
9
32.358
91.2
4:57.193
13:56:58.168
+0.490
31.868
10
32.531
90.7
5:29.724
13:57:30.699
+0.632
31.899
11
32.343
91.3
6:02.067
13:58:03.042
+0.477
31.866
12
32.448
91.0
6:34.515
13:58:35.490
+0.554
31.894
13
32.457
91.0
7:06.972
13:59:07.947
+0.512
31.945
14
32.766
90.1
7:39.738
13:59:40.713
+0.812
31.954