https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Trening kwalifikacyjny
2011 | Motocross
|
Pozostałe
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
-
Nieborów
, 9 października 2011
Zbigniew Orłamowski
Paweł Wizgier
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21 Maciej Lipiec
2 - #242 Marcin Stuszewski
3 - #370 Kamil Kustosz
4 - #24 Damian Kwestarz
5 - #118 Andrzej Malewski
6 - #231 Antoni Szafraniec
7 - #117 Krzysztof Paździur
8 - #9 Sławomir Milczarek
9 - #999 Mariusz Tkaczyk
10 - #422 Jakub Chłodziński
11 - #11 Artur Szafraniec
12 - #222 Daniel Mikulski
13 - #77 Jarosław Salamon
14 - #199 Błażej Herc
15 - #709 Erwin Barszczewski
16 - #888 Szymon Gasik
17 - #73 Aleksander Bożałek
18 - #26 Cezary Wróblewski
19 - #7 Artur Głazka
20 - #997 Maciej Lachman
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #21 Maciej Lipiec
2 - #242 Marcin Stuszewski
3 - #370 Kamil Kustosz
4 - #24 Damian Kwestarz
5 - #118 Andrzej Malewski
6 - #231 Antoni Szafraniec
7 - #117 Krzysztof Paździur
8 - #9 Sławomir Milczarek
10 - #422 Jakub Chłodziński
11 - #11 Artur Szafraniec
12 - #222 Daniel Mikulski
13 - #77 Jarosław Salamon
14 - #199 Błażej Herc
15 - #709 Erwin Barszczewski
16 - #888 Szymon Gasik
17 - #73 Aleksander Bożałek
18 - #26 Cezary Wróblewski
19 - #7 Artur Głazka
20 - #997 Maciej Lachman
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Lipiec
12.691
11:07:31.720
1
1:29.194
60.5
1:41.885
11:09:00.914
+6.484
1:22.710
2
1:25.524
63.1
3:07.409
11:10:26.438
+5.464
1:20.060
3
1:25.868
62.9
4:33.277
11:11:52.306
+5.304
1:20.564
4
1:26.813
62.2
6:00.090
11:13:19.119
+7.947
1:18.866
5
1:24.796
63.7
7:24.886
11:14:43.915
+4.916
1:19.880
6
1:27.734
61.5
8:52.620
11:16:11.649
+9.783
1:17.951
7
1:27.433
61.8
10:20.053
11:17:39.082
+1.178
1:26.255
8
1:25.002
63.5
11:45.055
11:19:04.084
+5.779
1:19.223
9
1:25.101
63.5
13:10.156
11:20:29.185
+6.505
1:18.596
10
1:26.115
62.7
14:36.271
11:21:55.300
+4.557
1:21.558
11
1:50.532
48.9
16:26.803
11:23:45.832
+31.778
1:18.754