https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Pozostałe
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
-
Nieborów
, 9 października 2011
Zbigniew Orłamowski
Paweł Wizgier
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #370 Kamil Kustosz
2 - #21 Maciej Lipiec
3 - #242 Marcin Stuszewski
4 - #117 Krzysztof Paździur
5 - #231 Antoni Szafraniec
6 - #9 Sławomir Milczarek
7 - #24 Damian Kwestarz
8 - #999 Mariusz Tkaczyk
9 - #422 Jakub Chłodziński
10 - #709 Erwin Barszczewski
11 - #199 Błażej Herc
12 - #11 Artur Szafraniec
13 - #222 Daniel Mikulski
14 - #77 Jarosław Salamon
15 - #73 Aleksander Bożałek
16 - #26 Cezary Wróblewski
17 - #7 Artur Głazka
18 - #997 Maciej Lachman
19 - #118 Andrzej Malewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #370 Kamil Kustosz
2 - #21 Maciej Lipiec
3 - #242 Marcin Stuszewski
4 - #117 Krzysztof Paździur
5 - #231 Antoni Szafraniec
6 - #9 Sławomir Milczarek
8 - #999 Mariusz Tkaczyk
9 - #422 Jakub Chłodziński
10 - #709 Erwin Barszczewski
11 - #199 Błażej Herc
12 - #11 Artur Szafraniec
13 - #222 Daniel Mikulski
14 - #77 Jarosław Salamon
15 - #73 Aleksander Bożałek
16 - #26 Cezary Wróblewski
17 - #7 Artur Głazka
18 - #997 Maciej Lachman
19 - #118 Andrzej Malewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kamil Kustosz
10.138
14:20:15.438
1
1:21.420
66.3
1:31.558
14:21:36.858
+3.570
1:17.850
2
1:22.611
65.4
2:54.169
14:22:59.469
+3.634
1:18.977
3
1:22.330
65.6
4:16.499
14:24:21.799
+4.041
1:18.289
4
1:22.389
65.5
5:38.888
14:25:44.188
+1.050
1:21.339
5
1:22.812
65.2
7:01.700
14:27:07.000
-2.974
1:25.786
6
1:23.060
65.0
8:24.760
14:28:30.060
+1.982
1:21.078
7
1:21.831
66.0
9:46.591
14:29:51.891
-4.674
1:26.505
8
1:31.169
59.2
11:17.760
14:31:23.060
+4.095
1:27.074
9
1:27.864
61.5
12:45.624
14:32:50.924
+6.504
1:21.360
10
1:25.651
63.0
14:11.275
14:34:16.575
-2.788
1:28.439
11
1:59.933
45.0
16:11.208
14:36:16.508
+38.057
1:21.876
12
1:29.601
60.3
17:40.809
14:37:46.109
+8.622
1:20.979
13
1:28.152
61.3
19:08.961
14:39:14.261
+6.981
1:21.171