https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2011 | Motocross
|
Pozostałe
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
-
Nieborów
, 9 października 2011
Zbigniew Orłamowski
Paweł Wizgier
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21 Maciej Lipiec
2 - #370 Kamil Kustosz
3 - #231 Antoni Szafraniec
4 - #242 Marcin Stuszewski
5 - #24 Damian Kwestarz
6 - #117 Krzysztof Paździur
7 - #118 Andrzej Malewski
8 - #9 Sławomir Milczarek
9 - #999 Mariusz Tkaczyk
10 - #422 Jakub Chłodziński
11 - #11 Artur Szafraniec
12 - #709 Erwin Barszczewski
13 - #77 Jarosław Salamon
14 - #199 Błażej Herc
15 - #73 Aleksander Bożałek
16 - #222 Daniel Mikulski
17 - #997 Maciej Lachman
18 - #26 Cezary Wróblewski
19 - #888 Szymon Gasik
20 - #7 Artur Głazka
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #370 Kamil Kustosz
3 - #231 Antoni Szafraniec
4 - #242 Marcin Stuszewski
5 - #24 Damian Kwestarz
6 - #117 Krzysztof Paździur
7 - #118 Andrzej Malewski
8 - #9 Sławomir Milczarek
9 - #999 Mariusz Tkaczyk
10 - #422 Jakub Chłodziński
11 - #11 Artur Szafraniec
12 - #709 Erwin Barszczewski
13 - #77 Jarosław Salamon
14 - #199 Błażej Herc
15 - #73 Aleksander Bożałek
16 - #222 Daniel Mikulski
17 - #997 Maciej Lachman
18 - #26 Cezary Wróblewski
19 - #888 Szymon Gasik
20 - #7 Artur Głazka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
9.865
13:02:01.546
1
1:24.285
64.1
1:34.150
13:03:25.831
2
1:17.834
69.4
2:51.984
13:04:43.665
3
1:20.156
67.4
4:12.140
13:06:03.821
4
1:19.872
67.6
5:32.012
13:07:23.693
5
1:23.777
64.5
6:55.789
13:08:47.470
6
1:21.197
66.5
8:16.986
13:10:08.667
7
1:19.242
68.1
9:36.228
13:11:27.909
8
1:23.876
64.4
11:00.104
13:12:51.785
9
1:22.735
65.3
12:22.839
13:14:14.520
10
1:21.027
66.6
13:43.866
13:15:35.547
11
1:19.199
68.2
15:03.065
13:16:54.746
12
1:21.261
66.5
16:24.326
13:18:16.007
13
1:20.044
67.5
17:44.370
13:19:36.051