https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig pierwszy
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Chełmno
, 3 maja 2011
Andrzej Olszewski
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #891 Evgeni Tyletski
2 - #262 Łukasz Lonka
3 - #83 Tomasz Wysocki
4 - #1 Karol Kędzierski
5 - #757 Arkadiusz Mańk
6 - #25 Karol Knap
7 - #85 Łukasz Wysocki
8 - #280 Oskar Wojciechowicz
9 - #221 Oskar Barański
10 - #713 Adrian Piłat
11 - #700 Paweł Nowicki
12 - #347 Łukasz Bembenik
13 - #515 Jakub Piątek
14 - #28 Kamil Walczak
15 - #752 Mikołaj Kołodziejak
16 - #10 Mirosław Kowalski
17 - #9 Waldemar Lonka
18 - #321 Sylwester Jędrzejczyk
19 - #71 Tomasz Jost
20 - #27 Piotr Zalewski
21 - #332 Andrzej SEREMET
22 - #81 Wiesław Wiśniewski
23 - #666 Filip Łubisz
24 - #70 Mariusz Bukowski
25 - #141 Sebastian Budny
26 - #248 Marcin Krüger
27 - #101 Majkel Walkiewicz
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #31 Dawid Konkol
30 - #312 Rafał Krupa
31 - #125 Sebastian Banaś
32 - #503 Piotr Kuśmierzak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #891 Evgeni Tyletski
2 - #262 Łukasz Lonka
3 - #83 Tomasz Wysocki
4 - #1 Karol Kędzierski
5 - #757 Arkadiusz Mańk
6 - #25 Karol Knap
7 - #85 Łukasz Wysocki
9 - #221 Oskar Barański
10 - #713 Adrian Piłat
11 - #700 Paweł Nowicki
12 - #347 Łukasz Bembenik
13 - #515 Jakub Piątek
14 - #28 Kamil Walczak
15 - #752 Mikołaj Kołodziejak
16 - #10 Mirosław Kowalski
17 - #9 Waldemar Lonka
18 - #321 Sylwester Jędrzejczyk
19 - #71 Tomasz Jost
20 - #27 Piotr Zalewski
21 - #332 Andrzej SEREMET
22 - #81 Wiesław Wiśniewski
23 - #666 Filip Łubisz
24 - #70 Mariusz Bukowski
25 - #141 Sebastian Budny
26 - #248 Marcin Krüger
27 - #101 Majkel Walkiewicz
28 - #95 Stanisław Grygiel
29 - #31 Dawid Konkol
30 - #312 Rafał Krupa
31 - #125 Sebastian Banaś
32 - #503 Piotr Kuśmierzak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Evgeni Tyletski
1
1:56.795
14:25:26.629
2
2:15.962
45.0
4:12.757
14:27:42.591
+8.497
2:07.465
3
2:16.654
44.8
6:29.411
14:29:59.245
+8.575
2:08.079
4
2:14.745
45.4
8:44.156
14:32:13.990
+7.171
2:07.574
5
2:15.677
45.1
10:59.833
14:34:29.667
+6.659
2:09.018
6
2:17.773
44.4
13:17.606
14:36:47.440
+6.942
2:10.831
7
2:16.303
44.9
15:33.909
14:39:03.743
+4.832
2:11.471
8
2:19.538
43.9
17:53.447
14:41:23.281
+11.259
2:08.279
9
2:17.395
44.5
20:10.842
14:43:40.676
+7.197
2:10.198
10
2:18.368
44.2
22:29.210
14:45:59.044
+5.390
2:12.978
11
2:17.102
44.6
24:46.312
14:48:16.146
+5.533
2:11.569
12
2:19.240
44.0
27:05.552
14:50:35.386
+9.302
2:09.938
13
2:19.217
44.0
29:24.769
14:52:54.603
+8.403
2:10.814
14
2:19.942
43.7
31:44.711
14:55:14.545
+7.506
2:12.436