https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Chełmno
, 3 maja 2011
Andrzej Olszewski
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Bartosz Sawczuk
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #96 Luis Carstens
5 - #114 Leszek Jasiński
6 - #111 Szymon Motylewski
7 - #119 Joanna Miller
8 - #7 Michał Jońca
9 - #15 Paweł Albin
10 - #242 Igor Dylak
11 - #202 Jan Stachoń-Tutoń
12 - #194 Adam Jr. Olczak
13 - #22 Szymon Szymański
14 - #240 Michał Kozera
15 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
16 - #37 Patryk Szyszko
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #40 Bartosz Zaremba
19 - #44 Kacper Kozłowski
20 - #512 Paweł Próchniak
21 - #75 Dominik Bolewicz
22 - #124 Krystian Zagojski
23 - #128 Oskar Pingot
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Bartosz Sawczuk
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #96 Luis Carstens
5 - #114 Leszek Jasiński
6 - #111 Szymon Motylewski
7 - #119 Joanna Miller
8 - #7 Michał Jońca
9 - #15 Paweł Albin
10 - #242 Igor Dylak
11 - #202 Jan Stachoń-Tutoń
12 - #194 Adam Jr. Olczak
13 - #22 Szymon Szymański
14 - #240 Michał Kozera
15 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
16 - #37 Patryk Szyszko
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #40 Bartosz Zaremba
19 - #44 Kacper Kozłowski
20 - #512 Paweł Próchniak
22 - #124 Krystian Zagojski
23 - #128 Oskar Pingot
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartosz Sawczuk
1
2:14.057
15:44:14.910
2
2:33.807
39.8
4:47.864
15:46:48.717
+17.916
2:15.891
3
2:34.281
39.7
7:22.145
15:49:22.998
+19.976
2:14.305
4
2:35.008
39.5
9:57.153
15:51:58.006
+20.478
2:14.530
5
2:34.958
39.5
12:32.111
15:54:32.964
+18.808
2:16.150
6
2:36.502
39.1
15:08.613
15:57:09.466
+20.574
2:15.928
7
2:38.318
38.7
17:46.931
15:59:47.784
+21.785
2:16.533
8
2:37.749
38.8
20:24.680
16:02:25.533
+22.733
2:15.016
9
2:40.774
38.1
23:05.454
16:05:06.307
+25.788
2:14.986
10
2:39.255
38.4
25:44.709
16:07:45.562
+24.441
2:14.814
11
2:36.631
39.1
28:21.340
16:10:22.193
+21.792
2:14.839