https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III i IV Runda
-
Olsztyn
, 7 maja 2011
Andrzej Nalepka
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Bartosz Sawczuk
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #111 Szymon Motylewski
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #96 Luis Carstens
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #7 Michał Jońca
8 - #15 Paweł Albin
9 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
10 - #194 Adam Jr. Olczak
11 - #240 Michał Kozera
12 - #511 Wiktor Więckowski
13 - #242 Igor Dylak
14 - #37 Patryk Szyszko
15 - #44 Kacper Kozłowski
16 - #22 Szymon Szymański
17 - #40 Bartosz Zaremba
18 - #259 Paweł Płochocki
19 - #128 Oskar Pingot
20 - #512 Paweł Próchniak
21 - #124 Krystian Zagojski
22 - #75 Dominik Bolewicz
23 - #282 Eliasz DAWIDSON
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Bartosz Sawczuk
2 - #123 Adam Tomiczek
3 - #111 Szymon Motylewski
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #96 Luis Carstens
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #7 Michał Jońca
8 - #15 Paweł Albin
9 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
10 - #194 Adam Jr. Olczak
11 - #240 Michał Kozera
12 - #511 Wiktor Więckowski
13 - #242 Igor Dylak
14 - #37 Patryk Szyszko
15 - #44 Kacper Kozłowski
16 - #22 Szymon Szymański
17 - #40 Bartosz Zaremba
18 - #259 Paweł Płochocki
19 - #128 Oskar Pingot
20 - #512 Paweł Próchniak
21 - #124 Krystian Zagojski
23 - #282 Eliasz DAWIDSON
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartosz Sawczuk
1
2:14.512
16:56:39.436
2
2:20.863
42.7
4:35.375
16:59:00.299
+15.975
2:04.888
3
2:20.971
42.6
6:56.346
17:01:21.270
+18.639
2:02.332
4
2:20.649
42.7
9:16.995
17:03:41.919
+18.118
2:02.531
5
2:22.336
42.2
11:39.331
17:06:04.255
+20.469
2:01.867
6
2:20.791
42.7
14:00.122
17:08:25.046
+17.608
2:03.183
7
2:28.622
40.5
16:28.744
17:10:53.668
+25.370
2:03.252
8
2:26.789
41.0
18:55.533
17:13:20.457
+23.424
2:03.365
9
2:24.269
41.7
21:19.802
17:15:44.726
+21.268
2:03.001
10
2:21.262
42.6
23:41.064
17:18:05.988
+16.038
2:05.224
11
2:21.285
42.6
26:02.349
17:20:27.273
+17.083
2:04.202