https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MP
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III i IV Runda
-
Olsztyn
, 7 maja 2011
Andrzej Nalepka
Andrzej Olszewski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Bartosz Sawczuk
2 - #96 Luis Carstens
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #111 Szymon Motylewski
5 - #123 Adam Tomiczek
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #242 Igor Dylak
8 - #15 Paweł Albin
9 - #37 Patryk Szyszko
10 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
11 - #194 Adam Jr. Olczak
12 - #240 Michał Kozera
13 - #44 Kacper Kozłowski
14 - #511 Wiktor Więckowski
15 - #22 Szymon Szymański
16 - #40 Bartosz Zaremba
17 - #124 Krystian Zagojski
18 - #259 Paweł Płochocki
19 - #128 Oskar Pingot
20 - #512 Paweł Próchniak
21 - #282 Eliasz DAWIDSON
22 - #75 Dominik Bolewicz
23 - #7 Michał Jońca
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2 Bartosz Sawczuk
2 - #96 Luis Carstens
3 - #506 Filip Więckowski
4 - #111 Szymon Motylewski
5 - #123 Adam Tomiczek
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #242 Igor Dylak
8 - #15 Paweł Albin
9 - #37 Patryk Szyszko
10 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
11 - #194 Adam Jr. Olczak
12 - #240 Michał Kozera
13 - #44 Kacper Kozłowski
14 - #511 Wiktor Więckowski
15 - #22 Szymon Szymański
16 - #40 Bartosz Zaremba
17 - #124 Krystian Zagojski
18 - #259 Paweł Płochocki
19 - #128 Oskar Pingot
21 - #282 Eliasz DAWIDSON
22 - #75 Dominik Bolewicz
23 - #7 Michał Jońca
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartosz Sawczuk
1
2:18.235
13:41:33.196
2
2:23.776
41.8
4:42.011
13:43:56.972
+20.381
2:03.395
3
2:23.596
41.9
7:05.607
13:46:20.568
+20.928
2:02.668
4
2:21.693
42.4
9:27.300
13:48:42.261
+18.065
2:03.628
5
2:20.980
42.6
11:48.280
13:51:03.241
+16.387
2:04.593
6
2:21.603
42.5
14:09.883
13:53:24.844
+17.534
2:04.069
7
2:24.533
41.6
16:34.416
13:55:49.377
+18.899
2:05.634
8
2:26.168
41.1
19:00.584
13:58:15.545
+19.552
2:06.616
9
2:26.093
41.2
21:26.677
14:00:41.638
+20.321
2:05.772
10
2:25.128
41.4
23:51.805
14:03:06.766
+19.838
2:05.290
11
2:25.239
41.4
26:17.044
14:05:32.005
+19.025
2:06.214