https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
I Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Nekla
, 2 maja 2011
Wiktor Firlik
Ireneusz Gronostaj
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #338 Wiktor Chudziński
2 - #22 Rafał Miśtak
3 - #85 Igor Zienkiewicz
4 - #15 Jakub Nowicki
5 - #456 Chris Seiffert
6 - #224 Kamil Nowakowski
7 - #14 Patryk Rybarczyk
8 - #9 Waldemar Kmito
9 - #11 Krzysztof Kudłaty
10 - #48 Maciej Dobrowolski
11 - #29 Mikołaj Lenartowski
12 - #4 Patryk Kowalczyk
13 - #75 Artur Bajer
14 - #58 Łukasz Chmiel
15 - #26 Bartosz Bietracki
16 - #24 Adrian Sampers
17 - #61 Krzysztof Maślak
18 - #12 Mateusz Szymański
19 - #80 Robin Puhlmann
20 - #86 Michał Rychlik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #338 Wiktor Chudziński
2 - #22 Rafał Miśtak
3 - #85 Igor Zienkiewicz
4 - #15 Jakub Nowicki
5 - #456 Chris Seiffert
6 - #224 Kamil Nowakowski
7 - #14 Patryk Rybarczyk
8 - #9 Waldemar Kmito
9 - #11 Krzysztof Kudłaty
10 - #48 Maciej Dobrowolski
11 - #29 Mikołaj Lenartowski
12 - #4 Patryk Kowalczyk
13 - #75 Artur Bajer
14 - #58 Łukasz Chmiel
16 - #24 Adrian Sampers
17 - #61 Krzysztof Maślak
18 - #12 Mateusz Szymański
19 - #80 Robin Puhlmann
20 - #86 Michał Rychlik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wiktor Chudziński
8.061
15:15:33.560
1
1:38.734
62.0
1:46.795
15:17:12.294
+16.192
1:22.542
2
1:38.222
62.3
3:25.017
15:18:50.516
+15.269
1:22.953
3
1:37.945
62.5
5:02.962
15:20:28.461
+13.160
1:24.785
4
1:37.709
62.6
6:40.671
15:22:06.170
+12.281
1:25.428
5
1:38.111
62.4
8:18.782
15:23:44.281
+11.882
1:26.229
6
1:35.806
63.9
9:54.588
15:25:20.087
+8.985
1:26.821
7
1:35.335
64.2
11:29.923
15:26:55.422
+7.149
1:28.186
8
1:35.925
63.8
13:05.848
15:28:31.347
+7.965
1:27.960
9
1:39.103
61.8
14:44.951
15:30:10.450
+12.475
1:26.628
10
1:36.801
63.2
16:21.752
15:31:47.251
+8.444
1:28.357