https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Weteran - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
I Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Nekla
, 2 maja 2011
Wiktor Firlik
Ireneusz Gronostaj
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #64 Andrzej Szalbierz
2 - #32 Mathijas Beerkens
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #12 Tadeusz Pawłowski
5 - #454 Paweł Szydłowski
6 - #111 Krzysztof Deren
7 - #69 Robert Żochowski
8 - #221 Adam Nowacki
9 - #128 Mariusz Jędrysek
10 - #56 Krzysztof Marchewka
11 - #47 Janusz Puhlmann
12 - #34 Krzysztof Białek
13 - #8 Rajmund Brzeziński
14 - #479 Grzegorz Pankau
15 - #72 Grzegorz Cegłowski
16 - #169 Marcin Kalinowski
17 - #9.. Piotr Morawski
18 - #19 Krzysztof Murawski
19 - #466 Andre Seiffert
20 - #89 Wiesław Rataj
21 - #9. Jarosław Kmito
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #64 Andrzej Szalbierz
3 - #132 Janusz Piotrowski
4 - #12 Tadeusz Pawłowski
5 - #454 Paweł Szydłowski
6 - #111 Krzysztof Deren
7 - #69 Robert Żochowski
8 - #221 Adam Nowacki
9 - #128 Mariusz Jędrysek
10 - #56 Krzysztof Marchewka
11 - #47 Janusz Puhlmann
12 - #34 Krzysztof Białek
13 - #8 Rajmund Brzeziński
14 - #479 Grzegorz Pankau
15 - #72 Grzegorz Cegłowski
16 - #169 Marcin Kalinowski
17 - #9.. Piotr Morawski
18 - #19 Krzysztof Murawski
19 - #466 Andre Seiffert
20 - #89 Wiesław Rataj
21 - #9. Jarosław Kmito
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Andrzej Szalbierz
15.089
17:51:23.632
1
1:29.241
68.6
1:44.330
17:52:52.873
+5.163
1:24.078
2
1:30.007
68.0
3:14.337
17:54:22.880
+4.558
1:25.449
3
1:29.015
68.8
4:43.352
17:55:51.895
+3.593
1:25.422
4
1:29.195
68.6
6:12.547
17:57:21.090
+0.159
1:29.036
5
1:28.977
68.8
7:41.524
17:58:50.067
+2.186
1:26.791
6
1:32.425
66.2
9:13.949
18:00:22.492
+4.186
1:28.239
7
1:31.122
67.2
10:45.071
18:01:53.614
+2.055
1:29.067
8
1:30.125
67.9
12:15.196
18:03:23.739
+1.400
1:28.725
9
1:31.805
66.7
13:47.001
18:04:55.544
+3.622
1:28.183
10
1:32.634
66.1
15:19.635
18:06:28.178
+3.794
1:28.840
11
1:28.553
69.1
16:48.188
18:07:56.731
+0.040
1:28.513
12
1:28.786
68.9
18:16.974
18:09:25.517
-18.728
1:47.514