https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
II Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Oborniki
, 4 czerwca 2011
Krzysztof Howil
Sławomir Wojtyniak
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #338 Wiktor Chudziński
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #224 Kamil Nowakowski
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #22 Rafał Miśtak
6 - #11 Krzysztof Kudłaty
7 - #456 Chris Seiffert
8 - #9 Waldemar Kmito
9 - #75 Artur Bajer
10 - #48 Maciej Dobrowolski
11 - #4 Patryk Kowalczyk
12 - #14 Patryk Rybarczyk
13 - #19 Mateusz Pszczyński
14 - #24 Adrian Sampers
15 - #58 Łukasz Chmiel
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #28 Patryk Komsa
18 - #69 Mateusz Dobicki
19 - #86 Michał Rychlik
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #224 Kamil Nowakowski
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #22 Rafał Miśtak
6 - #11 Krzysztof Kudłaty
7 - #456 Chris Seiffert
8 - #9 Waldemar Kmito
9 - #75 Artur Bajer
10 - #48 Maciej Dobrowolski
11 - #4 Patryk Kowalczyk
12 - #14 Patryk Rybarczyk
13 - #19 Mateusz Pszczyński
14 - #24 Adrian Sampers
15 - #58 Łukasz Chmiel
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #28 Patryk Komsa
18 - #69 Mateusz Dobicki
19 - #86 Michał Rychlik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
12.379
15:39:05.978
1
1:59.062
56.5
2:11.441
15:41:05.040
2
2:15.131
49.8
4:26.572
15:43:20.171
3
2:00.320
56.0
6:26.892
15:45:20.491
4
1:59.022
56.6
8:25.914
15:47:19.513
5
2:02.936
54.8
10:28.850
15:49:22.449
6
2:01.658
55.3
12:30.508
15:51:24.107
7
2:00.214
56.0
14:30.722
15:53:24.321
8
1:58.463
56.8
16:29.185
15:55:22.784