https://wyniki.motoresults.pl/pl/2011/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2011
2011
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Puchar Opolszczyzny
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
KIA LOTOS Race
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2011 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
II Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej
-
Oborniki
, 4 czerwca 2011
Krzysztof Howil
Sławomir Wojtyniak
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #338 Wiktor Chudziński
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #224 Kamil Nowakowski
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #456 Chris Seiffert
6 - #48 Maciej Dobrowolski
7 - #9 Waldemar Kmito
8 - #19 Mateusz Pszczyński
9 - #4 Patryk Kowalczyk
10 - #75 Artur Bajer
11 - #58 Łukasz Chmiel
12 - #24 Adrian Sampers
13 - #14 Patryk Rybarczyk
14 - #11 Krzysztof Kudłaty
15 - #86 Michał Rychlik
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #246 Michał Andrzejewski
18 - #28 Patryk Komsa
19 - #22 Rafał Miśtak
20 - #69 Mateusz Dobicki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #338 Wiktor Chudziński
2 - #15 Jakub Nowicki
3 - #224 Kamil Nowakowski
4 - #85 Igor Zienkiewicz
5 - #456 Chris Seiffert
6 - #48 Maciej Dobrowolski
7 - #9 Waldemar Kmito
8 - #19 Mateusz Pszczyński
9 - #4 Patryk Kowalczyk
10 - #75 Artur Bajer
11 - #58 Łukasz Chmiel
12 - #24 Adrian Sampers
13 - #14 Patryk Rybarczyk
15 - #86 Michał Rychlik
16 - #12 Mateusz Szymański
17 - #246 Michał Andrzejewski
18 - #28 Patryk Komsa
19 - #22 Rafał Miśtak
20 - #69 Mateusz Dobicki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wiktor Chudziński
27.227
12:48:57.494
1
2:45.789
40.6
3:13.016
12:51:43.283
+49.529
1:56.260
2
2:00.521
55.9
5:13.537
12:53:43.804
+3.933
1:56.588
3
2:00.285
56.0
7:13.822
12:55:44.089
+3.155
1:57.130
4
2:00.617
55.8
9:14.439
12:57:44.706
+2.328
1:58.289
5
2:02.240
55.1
11:16.679
12:59:46.946
+4.912
1:57.328
6
2:02.207
55.1
13:18.886
13:01:49.153
+2.316
1:59.891
7
2:03.810
54.4
15:22.696
13:03:52.963
+4.282
1:59.528
8
2:17.018
49.1
17:39.714
13:06:09.981
+16.313
2:00.705
9
2:16.541
49.3
19:56.255
13:08:26.522
+17.514
1:59.027