Senior 2 - Wyścig pierwszy

2013 | Cross Country | Pozostałe

Piknik Cross Country - Winów, 22 września 2013
Marcin Smarul
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

69

Marcin Małek

HAWI Racing Team

KTM

11

2:08:38.098

50

2

44

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda Nowa Ruda

KTM

11

2:11:34.042

46

3

108

Dominik Drąg

ATV Bielsko-Biała

KTM

10

2:04:57.912

44

4

43

Rafał Troszok

MXE Cieszyn

KTM

10

2:05:39.252

42

5

65

Andrzej Pastuła

KTM

10

2:09:27.936

40

6

95

Jacek Wąs

SM PANDA Racing

KTM

10

2:10:18.416

38

7

28

Łukasz Ryś

KTM

9

1:58:05.549

36

8

75

Andrzej Gruntowski

HAWI Racing Team

KTM

9

2:00:41.433

34

9

13

Tomasz Jędrocha

Kawasaki

9

2:00:44.887

32

10

104

Łukasz Berka

Yamaha

9

2:01:25.378

30

11

36

Mateusz Rzepka

TMSM Sparta Wrocław

KTM

9

2:01:26.068

28

12

55

Marek Herrman

MX Cieszyn

KTM

9

2:02:02.217

26

13

114

Bert Dietrich

MC Kranichwawitz

KTM

9

2:02:56.655

24

14

77

Grzegorz Michułka

HAWI Racing Team

KTM

9

2:03:10.270

22

15

86

Marcin Syma

Yamaha

9

2:03:10.900

20

16

48

Adam Bujok

Honda

9

2:03:26.585

18

17

7

Wojciech Cebula

Husqvarna

9

2:05:42.111

16

18

32

Tomasz Kotla

WSM CHEŁMIEC

KTM

9

2:06:25.844

14

19

50

Rafał Buchta

Honda

9

2:14:04.002

12

20

93

Andrzej Bąbalicki

TMSM Sparta Wrocław

KTM

9

2:14:38.161

11

21

18

Tomasz Cisek

Honda

9

2:16:31.511

10

22

11

Michał Głubczyk

Yamaha

8

2:03:01.670

9

23

112

Karol Rakowski

SM PANDA Racing

Honda

8

2:03:07.499

8

24

25

Tomasz Pelczarski

SM PANDA Racing

GASGAS

8

2:04:23.240

7

25

14

Tomasz Krzywda

Honda

8

2:06:09.585

6

26

33

Marek Spernal

KTM

8

2:07:02.963

5

27

81

Jacek Karczmarz

KTM

8

2:07:08.976

4

28

76

Slawomir Kałka

SMK Krzeniów

KTM

8

2:13:46.012

3

29

109

Łukasz Paliga

Honda

8

2:14:58.341

2

30

59

Łukasza Lechniak

KTM

8

2:15:42.631

1

31

85

Marek Ciepły

Yamaha

8

2:16:22.997

32

71

Roman Śmigaj

KTM

8

2:17:23.485

33

46

Rafał Dolnik

KTM

7

2:18:29.638

34

3

Piotr Figura

Kawasaki

6

1:46:24.290

35

70

Adam Skotwiński

Suzuki

6

1:51:38.410

36

72

Marcin Jarecki

KTM

6

2:03:25.824

37

56

Krzysztof Sikora

MX Cieszyn

KTM

5

1:19:47.118

38

101

Tadeusz Wąsiński

Honda

1

11:49.242