https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Cross-Country/MO%C5%81
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja C - Wyścig pierwszy
2013 | Cross Country
|
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda
-
Stryków
, 1 maja 2013
Zbigniew Orłamowski
Arkadiusz Witczak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #44 Michał Włodarczyk
2 - #46 Kamil Barankiewicz
3 - #52 Tomasz Kujawiak
4 - #52. Filip Stankiewicz
5 - #94 Arkadiusz Kowalski
6 - #727 Dariusz Postek
7 - #294 Tomasz Mikołajczyk
8 - #35 Dominik Sołtysik
9 - #308 Mieszko Pniewski
10 - #15 Konrad Skórniewski
11 - #96 Przemysław Małkus
12 - #79 Rafał Mądroń
13 - #162 Radosław Zdziarski
14 - #163 Tomasz Bilecki
15 - #37 Jarosław Szostak
16 - #248 Adrian Andrzejak
17 - #100 Wojciech Klimek
18 - #23 Daniel Każuro
NK - #470 Piotr Urbański
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #44 Michał Włodarczyk
2 - #46 Kamil Barankiewicz
3 - #52 Tomasz Kujawiak
4 - #52. Filip Stankiewicz
5 - #94 Arkadiusz Kowalski
6 - #727 Dariusz Postek
7 - #294 Tomasz Mikołajczyk
8 - #35 Dominik Sołtysik
9 - #308 Mieszko Pniewski
10 - #15 Konrad Skórniewski
11 - #96 Przemysław Małkus
12 - #79 Rafał Mądroń
14 - #163 Tomasz Bilecki
15 - #37 Jarosław Szostak
16 - #248 Adrian Andrzejak
17 - #100 Wojciech Klimek
18 - #23 Daniel Każuro
NK - #470 Piotr Urbański
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Włodarczyk
7:29.643
14:27:45.298
1
6:12.428
58.0
13:42.071
14:33:57.726
+45.482
5:26.946
2
6:25.640
56.0
20:07.711
14:40:23.366
+1:00.525
5:25.115
3
6:16.022
57.4
26:23.733
14:46:39.388
+49.912
5:26.110
4
6:36.284
54.5
33:00.017
14:53:15.672
+1:06.659
5:29.625
5
8:42.795
41.3
41:42.812
15:01:58.467
+3:21.008
5:21.787
6
8:11.127
44.0
49:53.939
15:10:09.594
+2:50.082
5:21.045
7
7:12.602
49.9
57:06.541
15:17:22.196
+1:47.930
5:24.672
8
7:13.537
49.8
1:04:20.078
15:24:35.733
+1:46.539
5:26.998
9
6:56.412
51.9
1:11:16.490
15:31:32.145
+1:23.989
5:32.423
10
7:28.011
48.2
1:18:44.501
15:39:00.156
+1:58.800
5:29.211
11
8:12.657
43.8
1:26:57.158
15:47:12.813
+2:43.055
5:29.602