Licencja C - Wyścig pierwszy

2013 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego IV Runda - Stryków, 3 listopada 2013
Marcin Kośmider
Arkadiusz Witczak
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

46

Kamil Barankiewicz

NZ

Yamaha

14

1:31:57.923

25

2

131

Dominik Ogłaza

BKM RACING Morawica

Yamaha

14

1:31:57.924

22

3

44

Michał Włodarczyk

ŁKM Łódź

Yamaha

14

1:35:01.080

20

4

35.

Łukasz Grabowski

NZ

Kawasaki

14

1:36:41.195

18

5

51

Daniel Fortuna

NZ

Yamaha

14

1:36:49.131

16

6

143

Mateusz Pytt

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

13

1:30:09.825

15

7

2

Wojciech Kreps

NZ

KTM

13

1:31:05.797

14

8

52

Rafał Lancewicz

NZ

KTM

13

1:32:09.717

13

9

422

Jakub Chlodziński

NZ

KTM

13

1:33:54.058

12

10

94

Arkadiusz Kowalski

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

13

1:34:06.522

11

11

47

Maciej Łabędzki

ŁKM Łódź

KTM

13

1:34:26.377

10

12

7.

Sebastian Burzyński

NZ

KTM

13

1:37:05.164

9

13

328

Piotr Moskalewicz

NZ

Husqvarna

13

1:37:08.801

8

14

162

Radosław Zdziarski

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

13

1:37:21.684

7

15

154

Rafał Pomorski

GKM Bałtyk Gdynia

KTM

13

1:37:39.184

6

16

56.

Michał Kaczor

Motoklub Oborniki

Husqvarna

12

1:30:44.186

5

17

31

Łukasz Burzyński

NZ

KTM

12

1:30:45.959

4

18

294

Tomasz Mikołajczyk

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

12

1:30:56.808

3

19

8

Tomasz Burzyński

NZ

KTM

12

1:33:30.556

2

20

78

Mateusz Szczepaniak

NZ

KTM

12

1:33:35.915

1

21

163

Tomasz Bilecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

12

1:34:01.464

22

37

Jarosław Szostak

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

12

1:35:58.646

23

62

Dawid Kurzawa

DKM Dłutów

Yamaha

12

1:36:53.746

24

199

Konrad Jurczyński

MKS TRYB Częstochowa

Honda

12

1:36:54.762

25

440

Michał Gościniak

Motoklub Oborniki

KTM

12

1:38:06.432

26

188

Rainer Paessens

NZ

Honda

11

1:16:36.978

27

96

Damian Pietrucha

NZ

KTM

11

1:35:10.990

28

209

Karol Bernacki

Motoklub Oborniki

KTM

11

1:38:30.493

29

231

Antoni Szafraniec

NZ

Yamaha

10

1:05:31.474

30

452

Patryk Pawłowski

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

1:30:34.506

31

56

Bartłomiej Kromczyk

ATV Bielsko-Biała

Honda

10

1:31:41.765

32

232

Piotr Gościniak

Motoklub Oborniki

KTM

10

1:32:25.167

33

15

Kamil Wojciechowski

NZ

KTM

9

1:04:30.143

34

444

Natalia Śniada

ŁKM Łódź

Honda

8

1:35:42.092

35

970

Bartosz Kowalczyk

NZ

KTM

6

45:58.948

36

75

Mariusz Milczarski

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

5

38:58.109

37

50

Tomasz Kujawiak

ŁKM Łódź

Honda