Licencja C - Wyścig pierwszy

2013 | Cross Country | Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego IV Runda - Stryków, 3 listopada 2013
Marcin Kośmider
Arkadiusz Witczak
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

46

Kamil Barankiewicz

NZ

Yamaha

14

1:31:57.923

25

2

131

Dominik Ogłaza

BKM RACING Morawica

Yamaha

14

1:31:57.924

+0.001

22

3

44

Michał Włodarczyk

ŁKM Łódź

Yamaha

14

1:35:01.080

+3:03.157

20

4

35.

Łukasz Grabowski

NZ

Kawasaki

14

1:36:41.195

+4:43.272

18

5

51

Daniel Fortuna

NZ

Yamaha

14

1:36:49.131

+4:51.208

16

6

143

Mateusz Pytt

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

13

1:30:09.825

+1 okr.

15

7

2

Wojciech Kreps

NZ

KTM

13

1:31:05.797

+1 okr.

14

8

52

Rafał Lancewicz

NZ

KTM

13

1:32:09.717

+1 okr.

13

9

422

Jakub Chlodziński

NZ

KTM

13

1:33:54.058

+1 okr.

12

10

94

Arkadiusz Kowalski

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

13

1:34:06.522

+1 okr.

11

11

47

Maciej Łabędzki

ŁKM Łódź

KTM

13

1:34:26.377

+1 okr.

10

12

7.

Sebastian Burzyński

NZ

KTM

13

1:37:05.164

+1 okr.

9

13

328

Piotr Moskalewicz

NZ

Husqvarna

13

1:37:08.801

+1 okr.

8

14

162

Radosław Zdziarski

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

13

1:37:21.684

+1 okr.

7

15

154

Rafał Pomorski

GKM Bałtyk Gdynia

KTM

13

1:37:39.184

+1 okr.

6

16

56.

Michał Kaczor

Motoklub Oborniki

Husqvarna

12

1:30:44.186

+2 okr.

5

17

31

Łukasz Burzyński

NZ

KTM

12

1:30:45.959

+2 okr.

4

18

294

Tomasz Mikołajczyk

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

12

1:30:56.808

+2 okr.

3

19

8

Tomasz Burzyński

NZ

KTM

12

1:33:30.556

+2 okr.

2

20

78

Mateusz Szczepaniak

NZ

KTM

12

1:33:35.915

+2 okr.

1

21

163

Tomasz Bilecki

MKS Zjednoczeni Stryków

Yamaha

12

1:34:01.464

+2 okr.

22

37

Jarosław Szostak

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

12

1:35:58.646

+2 okr.

23

62

Dawid Kurzawa

DKM Dłutów

Yamaha

12

1:36:53.746

+2 okr.

24

199

Konrad Jurczyński

MKS TRYB Częstochowa

Honda

12

1:36:54.762

+2 okr.

25

440

Michał Gościniak

Motoklub Oborniki

KTM

12

1:38:06.432

+2 okr.

26

188

Rainer Paessens

NZ

Honda

11

1:16:36.978

+3 okr.

27

96

Damian Pietrucha

NZ

KTM

11

1:35:10.990

+3 okr.

28

209

Karol Bernacki

Motoklub Oborniki

KTM

11

1:38:30.493

+3 okr.

29

231

Antoni Szafraniec

NZ

Yamaha

10

1:05:31.474

+4 okr.

30

452

Patryk Pawłowski

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

10

1:30:34.506

+4 okr.

31

56

Bartłomiej Kromczyk

ATV Bielsko-Biała

Honda

10

1:31:41.765

+4 okr.

32

232

Piotr Gościniak

Motoklub Oborniki

KTM

10

1:32:25.167

+4 okr.

33

15

Kamil Wojciechowski

NZ

KTM

9

1:04:30.143

+5 okr.

34

444

Natalia Śniada

ŁKM Łódź

Honda

8

1:35:42.092

+6 okr.

35

970

Bartosz Kowalczyk

NZ

KTM

6

45:58.948

+8 okr.

36

75

Mariusz Milczarski

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

5

38:58.109

+9 okr.

37

50

Tomasz Kujawiak

ŁKM Łódź

Honda

+14 okr.