https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Cross-Country/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior 2 - Wyścig pierwszy
2013 | Cross Country
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej IV i V Runda
-
Wałbrzych
, 21 kwietnia 2013
Andrzej Rencz
Sławomir Wojtyniak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #788 Wojciech Bogucki
2 - #239 Łukasz Wójcik
3 - #170 Bartłomiej Tabin
4 - #69 Hubert Schoener
5 - #37 Michał Dobrowolski
6 - #488 Krystian Janusz
7 - #254 Dariusz Nalewajek
8 - #240 Wojciech Broński
9 - #253 Marcin Szewczyk
10 - #434 Bartosz Kostrzewa
11 - #449 Łukasz Żerelik
12 - #750 Marcin Cmok
13 - #60 Roman Lewandowski
14 - #606 Mateusz Poterski
15 - #909 Marcin Staniewicz
16 - #151 Dariusz Żytkiewicz
17 - #499 Adam Sytnik
18 - #75 Łucja Kryńska
19 - #236 Artur Borucki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #788 Wojciech Bogucki
2 - #239 Łukasz Wójcik
3 - #170 Bartłomiej Tabin
4 - #69 Hubert Schoener
5 - #37 Michał Dobrowolski
6 - #488 Krystian Janusz
7 - #254 Dariusz Nalewajek
8 - #240 Wojciech Broński
9 - #253 Marcin Szewczyk
10 - #434 Bartosz Kostrzewa
11 - #449 Łukasz Żerelik
12 - #750 Marcin Cmok
13 - #60 Roman Lewandowski
14 - #606 Mateusz Poterski
15 - #909 Marcin Staniewicz
16 - #151 Dariusz Żytkiewicz
17 - #499 Adam Sytnik
18 - #75 Łucja Kryńska
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech Bogucki
3:01.592
13:57:21.816
1
12:25.301
36.2
15:26.893
14:09:47.117
+46.034
11:39.267
2
12:37.597
35.6
28:04.490
14:22:24.714
+1:03.035
11:34.562
3
13:28.263
33.4
41:32.753
14:35:52.977
+2:21.483
11:06.780