Senior 1 - Wyścig pierwszy

2013 | Cross Country | Puchar Polski

Puchar Polski XI i XII Runda - Góra Kalwaria, 24 sierpnia 2013
Roman Umiastowski
Andrzej Rencz
GROS
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaRóżnicaPunkty

1

6

Marcin Stuszewski

AK Polski

Yamaha

6

1:30:46.320

50

2

423

Paweł Czeszejko-Sochacki

KKM Kwidzyn

Yamaha

6

1:31:39.688

+53.368

46

3

748

Rafał Maciążek

AK Polski

6

1:32:29.939

+1:43.619

44

4

107

Sławek Jabłoński

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

6

1:35:50.996

+5:04.676

42

5

704

Daniel Masiak

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

6

1:36:04.469

+5:18.149

40

6

179

Maciej Wojcieszek

AK Polski

Yamaha

6

1:36:59.040

+6:12.720

38

7

150

Patryk Tarka

KM Quercus Romanówka

6

1:38:10.441

+7:24.121

36

8

552

Michał Mikołajczak

SM MARBUD Racing Team

KTM

6

1:38:30.049

+7:43.729

34

9

475

Patryk Wiśniewski

KM CROSS TEAM STARE BABICE

KTM

6

1:38:31.352

+7:45.032

32

10

251

Dawid Suchowiecki

KM Wisła Chełmno

KTM

6

1:40:38.945

+9:52.625

30

11

167

Łukasz Zych

Enduro Team Centrum Łódź

KTM

6

1:41:09.986

+10:23.666

28

12

160

Marcin Suchecki

KM MXMOTO RACING

Suzuki

6

1:41:27.191

+10:40.871

26

13

325

Filip Stankiewicz

AK Polski

6

1:44:09.678

+13:23.358

24

14

626

Piotr Faustman

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Suzuki

6

1:44:15.295

+13:28.975

22

15

617

Michał Rybus

BKM RACING Morawica

Yamaha

5

1:17:01.884

+1 okr.

20

16

880

Piotr Pogorzelski

MKS TRYB Częstochowa

KTM

5

1:30:01.095

+1 okr.

18

17

44

Michał Bochenek

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

5

1:31:18.284

+1 okr.

16

18

166

Hubert Pachniak

5

1:32:37.548

+1 okr.

14

19

434

Adam Budrewicz

KM CROSS TEAM STARE BABICE

Yamaha

5

1:32:39.892

+1 okr.

12

20

5

Patryk Bździkot

GKM Bałtyk Gdynia

Yamaha

5

1:37:43.177

+1 okr.

11

21

304

Krzysztof Nowakowski

Stowarzyszenie JARPER X RACING TEAM

Yamaha

5

1:39:22.889

+1 okr.

10

22

823

Marek Kacaliński

KM CROSS TEAM STARE BABICE

5

1:45:53.380

+1 okr.

9

23

365

Grzegorz Antoniak

KM Bychawa

4

1:06:02.518

+2 okr.

8

24

163

Maciej Dębski

Automobilklub Głogów

4

1:33:50.627

+2 okr.

7

25

319

Konrad Szafrański

MX Chotomów

4

1:35:09.869

+2 okr.

6