Generalna - Wyścig drugi

2013 | Enduro | Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski I i II runda - Wałbrzych, 26 maja 2013
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaCzas ukończeniaPunkty

1

41

Paweł Szymkowski

CKM Cieszyn

KTM

53:03.510

20

2

101

Maciej Giemza

KTM Novi Kielce

TM

55:03.740

17

3

99

Sebastian Krywult

BKM Bielsko Biała

KTM

55:23.030

15

4

23

Wacław Skolarus

CKM Cieszyn

Yamaha

56:42.770

13

5

10

Marcin Małek

HAWI Racing Team

KTM

56:44.340

11

6

323

Sylwester Jędrzejczyk

KKM Kwidzyn

KTM

56:49.160

10

7

73

Krzysztof Łabuda

CKM Cieszyn

Kawasaki

57:06.610

9

8

6

Rafał Bracik

KTM Novi Kielce

KTM

57:31.940

8

9

777

Jakub Kucharski

HAWI Racing Team

KTM

57:40.380

7

10

19

Damian Magierowski

CKM Cieszyn

KTM

58:15.550

6

11

55

Maciej Łoboz

CKM Cieszyn

Yamaha

58:30.720

5

12

111

Wojciech Rencz

JARPER X Racing Team

KTM

58:41.620

4

13

7

Patryk Bielec

CKM Cieszyn

GASGAS

59:38.790

3

14

74

Dawid Mordasiewicz

KKM Kwidzyn

Yamaha

1:01:36.240

2

15

88

Leszek Drogosz

ET Kielce

Husaberg

1:01:43.960

1

16

16

Roman Ulenberg

KKM Kwidzyn

Yamaha

1:02:04.330

17

370

Bartłomiej Tabin

CSM Hałda

KTM

1:02:57.090

18

756

Wojciech Kozłowski

JARPER X Racing Team

Husqvarna

1:03:14.540

19

61

Grzegorz Kargul

CKM Cieszyn

KTM

1:03:24.450

20

46

Zbigniew Lech

JARPER X Racing Team

KTM

1:03:47.680

21

122

Maciej Gańczarczyk

CKM Cieszyn

KTM

1:05:42.490

22

244

Tomasz Zimnoch

MKM Białystok

Yamaha

1:06:07.090

23

70

Grzegorz Chorodyński

ET Kielce

KTM

1:07:11.620

24

51

Rafał Kowol

CKM Cieszyn

KTM

1:07:25.510

25

64

Jarosław Kargul

CKM Cieszyn

Yamaha

1:08:41.460

26

48

Adrian Marchewka

CKM Cieszyn

KTM

1:09:34.720

27

252

Paweł Rybiński

Klub 4x4 Sokółka

Kawasaki

1:10:13.190

28

31

Jarosław Sikora

BKM Bielsko Biała

KTM

1:14:13.860

29

238

Bartłomiej Nowakowicz

JARPER X Racing Team

KTM

1:15:15.230

30

237

Paweł Szymański

JARPER X Racing Team

KTM

1:15:27.850

31

36

Tomasz Dymitrowicz

JARPER X Racing Team

Yamaha

1:26:26.650

NU

176

Robert Frydrych

ET Kielce

KTM

33:00.440

NS

14

Błażej Gazda

CKM Cieszyn

KTM

NS

158

Bolesław Nowak

CKM Cieszyn

Kawasaki