https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/Inne
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig drugi
2013 | Karting
|
Pozostałe
Puchar Jesieni
-
Przeźmierowo
, 21 września 2013
Sebastian Pawełkiewicz
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #35 Mateusz Pyłka
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #69 Dominik Zawistowski
4 - #24 Adrian Janicki
5 - #22 Alan Lalak
6 - #88 Bartosz Paziewski
7 - #19 Marcin Zając
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #85 Tomas Vaitekunas
10 - #30 Maksymilian Kozak
11 - #34 Karolina Janicka
12 - #33 Kajus Samsonas
13 - #8 Jan Galeja
14 - #71 Danielius Vavilovas
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #82 Jan Draniak
17 - #55 Maja Kostecka
18 - #2 Martyna Olejnik
19 - #151 Piotr Protasiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #35 Mateusz Pyłka
2 - #40 Jan Antoszewski
3 - #69 Dominik Zawistowski
4 - #24 Adrian Janicki
6 - #88 Bartosz Paziewski
7 - #19 Marcin Zając
8 - #111 Gustas Grinbergas
9 - #85 Tomas Vaitekunas
10 - #30 Maksymilian Kozak
11 - #34 Karolina Janicka
12 - #33 Kajus Samsonas
13 - #8 Jan Galeja
14 - #71 Danielius Vavilovas
15 - #130 Nikodem Wierzbicki
16 - #82 Jan Draniak
17 - #55 Maja Kostecka
18 - #2 Martyna Olejnik
19 - #151 Piotr Protasiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Pyłka
2.446
12:09:48.021
1
1:04.288
83.7
1:06.734
12:10:52.309
+2.366
1:01.922
2
59.998
89.7
2:06.732
12:11:52.307
-0.017
1:00.015
3
59.466
90.5
3:06.198
12:12:51.773
-1.146
1:00.612
4
1:00.074
89.6
4:06.272
12:13:51.847
+0.941
59.133
5
1:00.354
89.2
5:06.626
12:14:52.201
+0.619
59.735
6
1:00.254
89.3
6:06.880
12:15:52.455
+0.733
59.521
7
59.963
89.8
7:06.843
12:16:52.418
+0.633
59.330
8
59.772
90.0
8:06.615
12:17:52.190
+0.592
59.180