https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (4) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 23 czerwca 2013
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Bartosz Paziewski
3 - #35 Mateusz Pyłka
4 - #5 Maciej Szyszko
5 - #10 Kamil Donicz
6 - #111 Gustas Grinbergas
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #7 Justas Jonusis
9 - #46 Dominik Cebulla
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #19 Marcin Zając
13 - #8 Jan Galeja
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #121 Jakub Greguła
16 - #14 Marcel Kuc
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
20 - #82 Jan Draniak
21 - #33 Hubert Zaręba
22 - #22 Alan Lalak
WK - #12 Michał Kasiborski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Bartosz Paziewski
3 - #35 Mateusz Pyłka
4 - #5 Maciej Szyszko
5 - #10 Kamil Donicz
6 - #111 Gustas Grinbergas
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #7 Justas Jonusis
9 - #46 Dominik Cebulla
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #19 Marcin Zając
13 - #8 Jan Galeja
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #121 Jakub Greguła
16 - #14 Marcel Kuc
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
21 - #33 Hubert Zaręba
22 - #22 Alan Lalak
WK - #12 Michał Kasiborski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
3.899
15:06:55.162
1
52.207
71.9
56.106
15:07:47.369
+2.991
49.216
2
48.384
77.5
1:44.490
15:08:35.753
+0.248
48.136
3
48.210
77.8
2:32.700
15:09:23.963
+0.792
47.418
4
48.081
78.0
3:20.781
15:10:12.044
+0.572
47.509
5
48.103
78.0
4:08.884
15:11:00.147
+0.511
47.592
6
48.080
78.0
4:56.964
15:11:48.227
+0.546
47.534
7
48.673
77.1
5:45.637
15:12:36.900
+1.261
47.412
8
48.010
78.1
6:33.647
15:13:24.910
+0.656
47.354
9
1:00.102
62.4
7:33.749
15:14:25.012
+12.168
47.934
10
48.330
77.6
8:22.079
15:15:13.342
+0.662
47.668