https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (4) Pucharu ROK
-
Stary Kisielin
, 23 czerwca 2013
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Bartosz Paziewski
3 - #35 Mateusz Pyłka
4 - #5 Maciej Szyszko
5 - #10 Kamil Donicz
6 - #111 Gustas Grinbergas
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #7 Justas Jonusis
9 - #46 Dominik Cebulla
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #19 Marcin Zając
13 - #8 Jan Galeja
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #121 Jakub Greguła
16 - #14 Marcel Kuc
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
20 - #82 Jan Draniak
21 - #33 Hubert Zaręba
22 - #22 Alan Lalak
WK - #12 Michał Kasiborski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #40 Jan Antoszewski
2 - #88 Bartosz Paziewski
3 - #35 Mateusz Pyłka
4 - #5 Maciej Szyszko
5 - #10 Kamil Donicz
6 - #111 Gustas Grinbergas
7 - #85 Tomas Vaitekunas
8 - #7 Justas Jonusis
9 - #46 Dominik Cebulla
10 - #69 Dominik Zawistowski
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #19 Marcin Zając
13 - #8 Jan Galeja
14 - #130 Nikodem Wierzbicki
15 - #121 Jakub Greguła
17 - #99 Miłosz Matuszyk
18 - #34 Karolina Janicka
19 - #77 Kacper Szczurek
20 - #82 Jan Draniak
21 - #33 Hubert Zaręba
22 - #22 Alan Lalak
WK - #12 Michał Kasiborski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Antoszewski
3.053
15:06:54.316
1
50.588
74.2
53.641
15:07:44.904
+1.372
49.216
2
48.515
77.3
1:42.156
15:08:33.419
+0.379
48.136
3
47.988
78.2
2:30.144
15:09:21.407
+0.570
47.418
4
48.077
78.0
3:18.221
15:10:09.484
+0.568
47.509
5
48.809
76.9
4:07.030
15:10:58.293
+1.217
47.592
6
49.714
75.5
4:56.744
15:11:48.007
+2.180
47.534
7
49.152
76.3
5:45.896
15:12:37.159
+1.740
47.412
8
48.135
77.9
6:34.031
15:13:25.294
+0.781
47.354
9
49.971
75.1
7:24.002
15:14:15.265
+2.037
47.934
10
48.499
77.3
8:12.501
15:15:03.764
+0.831
47.668