https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Karting/ROK
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2013 | Karting
|
Puchar ROK
Seria (5) Pucharu ROK
-
Przeźmierowo
, 6 lipca 2013
Sebastian Pawełkiewicz
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #35 Mateusz Pyłka
2 - #5 Maciej Szyszko
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #77 Kacper Szczurek
5 - #69 Dominik Zawistowski
6 - #10 Kamil Donicz
7 - #14 Marcel Kuc
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #111 Gustas Grinbergas
10 - #121 Jakub Greguła
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #8 Jan Galeja
14 - #19 Marcin Zając
15 - #85 Tomas Vaitekunas
16 - #34 Karolina Janicka
17 - #55 Maja Kostecka
18 - #99 Miłosz Matuszyk
19 - #40 Jan Antoszewski
20 - #7 Justas Jonusis
21 - #22 Alan Lalak
22 - #130 Nikodem Wierzbicki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #35 Mateusz Pyłka
2 - #5 Maciej Szyszko
3 - #12 Michał Kasiborski
4 - #77 Kacper Szczurek
5 - #69 Dominik Zawistowski
6 - #10 Kamil Donicz
8 - #88 Bartosz Paziewski
9 - #111 Gustas Grinbergas
10 - #121 Jakub Greguła
11 - #24 Adrian Janicki
12 - #46 Dominik Cebulla
13 - #8 Jan Galeja
14 - #19 Marcin Zając
15 - #85 Tomas Vaitekunas
16 - #34 Karolina Janicka
17 - #55 Maja Kostecka
18 - #99 Miłosz Matuszyk
19 - #40 Jan Antoszewski
20 - #7 Justas Jonusis
21 - #22 Alan Lalak
22 - #130 Nikodem Wierzbicki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Pyłka
1.025
15:04:15.085
1
1:00.349
89.2
1:01.374
15:05:15.434
+0.435
59.914
2
59.303
90.8
2:00.677
15:06:14.737
+0.366
58.937
3
59.070
91.1
2:59.747
15:07:13.807
+0.799
58.271
4
58.455
92.1
3:58.202
15:08:12.262
+0.130
58.325
5
58.378
92.2
4:56.580
15:09:10.640
+0.149
58.229
6
58.968
91.3
5:55.548
15:10:09.608
+0.665
58.303
7
59.761
90.1
6:55.309
15:11:09.369
+1.594
58.167
8
1:00.068
89.6
7:55.377
15:12:09.437
+1.662
58.406