https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Pozostałe
Ogólnopolskie zawody licencji B i C
-
Oborniki
, 16 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #12 Mateusz Szymański
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #113 Marcin Polnar
5 - #7 Kamil Majorczyk
6 - #344 Tomasz Stelmaszyk
7 - #711 Krzysztof Kudłaty
8 - #488 Janusz Krystian
9 - #355 Krzysztof Szynklewski
10 - #26 Przemysław Bandosz
11 - #963 Adam Długosz
12 - #84 Paweł Janelt
13 - #159 Marek Kreczetowski
14 - #76 Artur Nowak
15 - #33 Leszek Stachowiak
16 - #313 Łukasz Zaucha
17 - #163 Krzysztof Perużyński
18 - #51 Artur Lipiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #12 Mateusz Szymański
2 - #115 Jakub Nowicki
3 - #96 Bogusław Sulkowski
4 - #113 Marcin Polnar
5 - #7 Kamil Majorczyk
6 - #344 Tomasz Stelmaszyk
7 - #711 Krzysztof Kudłaty
8 - #488 Janusz Krystian
9 - #355 Krzysztof Szynklewski
10 - #26 Przemysław Bandosz
11 - #963 Adam Długosz
12 - #84 Paweł Janelt
13 - #159 Marek Kreczetowski
15 - #33 Leszek Stachowiak
16 - #313 Łukasz Zaucha
17 - #163 Krzysztof Perużyński
18 - #51 Artur Lipiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Szymański
13.722
14:44:46.288
1
2:08.846
44.1
2:22.568
14:46:55.134
+16.826
1:52.020
2
2:04.057
45.8
4:26.625
14:48:59.191
+12.324
1:51.733
3
2:04.459
45.7
6:31.084
14:51:03.650
+12.485
1:51.974
4
2:03.508
46.1
8:34.592
14:53:07.158
+11.099
1:52.409
5
2:03.127
46.2
10:37.719
14:55:10.285
+10.391
1:52.736
6
2:02.951
46.3
12:40.670
14:57:13.236
+8.441
1:54.510
7
2:03.189
46.2
14:43.859
14:59:16.425
+10.992
1:52.197
8
2:02.593
46.4
16:46.452
15:01:19.018
+9.163
1:53.430
9
2:02.176
46.6
18:48.628
15:03:21.194
+8.715
1:53.461
10
2:01.049
47.0
20:49.677
15:05:22.243
+5.588
1:55.461