https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/ME
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
FIM-Europe European Championship EMX Open
-
Orlionok (RUS)
, 28 kwietnia 2013
Peter Hansen
Gennadiy Istratov
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #595 Evgeniy Mikhaylov
2 - #333 Aleksandr Efimov
3 - #444 Aleksandr Bugreev
4 - #400 Vitaliy Gusev
5 - #710 Andriy Burenko
6 - #74 Maksim Nazarov
7 - #12 Semen Rogozin
8 - #18 Evgeniy Zemzkov
9 - #757 Arkadiusz Mańk
10 - #171 Toms Macuks
11 - #33 Danijel Bozic
12 - #471 Vladimir Tarasov
13 - #20 Nikolay Batov
14 - #774 Uladzilau Makhnou
15 - #16 Sergey Zheltyshev
16 - #38 Roman Karymov
17 - #108 Igor Tomin
18 - #42 Yuriy Lukash
19 - #707 Aleksandr Zatyaev
20 - #4 Aleksandr Kurashev
21 - #89 Oleksiy Molchanov
22 - #172 Maksim Yatsunov
23 - #44 Kyrylo Kuts
24 - #174 Anton Panikarovskiy
25 - #343 Aleksandr Viktorov
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #595 Evgeniy Mikhaylov
2 - #333 Aleksandr Efimov
3 - #444 Aleksandr Bugreev
4 - #400 Vitaliy Gusev
5 - #710 Andriy Burenko
6 - #74 Maksim Nazarov
7 - #12 Semen Rogozin
8 - #18 Evgeniy Zemzkov
9 - #757 Arkadiusz Mańk
10 - #171 Toms Macuks
11 - #33 Danijel Bozic
12 - #471 Vladimir Tarasov
13 - #20 Nikolay Batov
14 - #774 Uladzilau Makhnou
16 - #38 Roman Karymov
17 - #108 Igor Tomin
18 - #42 Yuriy Lukash
19 - #707 Aleksandr Zatyaev
20 - #4 Aleksandr Kurashev
21 - #89 Oleksiy Molchanov
22 - #172 Maksim Yatsunov
23 - #44 Kyrylo Kuts
24 - #174 Anton Panikarovskiy
25 - #343 Aleksandr Viktorov
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Evgeniy Mikhaylov
17.417
16:38:32.785
1
2:05.201
53.2
2:22.618
16:40:37.986
+14.308
1:50.893
2
1:59.582
55.7
4:22.200
16:42:37.568
+8.878
1:50.704
3
1:57.482
56.7
6:19.682
16:44:35.050
+5.807
1:51.675
4
1:58.942
56.0
8:18.624
16:46:33.992
+7.084
1:51.858
5
2:01.162
55.0
10:19.786
16:48:35.154
+9.241
1:51.921
6
2:02.583
54.3
12:22.369
16:50:37.737
+11.965
1:50.618
7
1:59.894
55.5
14:22.263
16:52:37.631
+8.602
1:51.292
8
2:03.535
53.9
16:25.798
16:54:41.166
+12.139
1:51.396
9
2:00.363
55.3
18:26.161
16:56:41.529
+8.583
1:51.780
10
1:59.599
55.7
20:25.760
16:58:41.128
+6.888
1:52.711
11
2:00.826
55.1
22:26.586
17:00:41.954
+10.105
1:50.721
12
2:04.780
53.4
24:31.366
17:02:46.734
+13.346
1:51.434
13
2:04.989
53.3
26:36.355
17:04:51.723
+12.836
1:52.153
14
2:07.361
52.3
28:43.716
17:06:59.084
+15.863
1:51.498
15
2:05.300
53.2
30:49.016
17:09:04.384
+13.848
1:51.452
16
2:04.447
53.5
32:53.463
17:11:08.831
+12.153
1:52.294
17
2:07.190
52.4
35:00.653
17:13:16.021
+13.631
1:53.559
18
2:07.480
52.2
37:08.133
17:15:23.501
+14.104
1:53.376