https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Kobiet)
-
Lidzbark Warmiński
, 18 sierpnia 2013
Andrzej Olszewski
Jerzy Kępiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Karol Kędzierski
3 - #21 Łukasz Kędzierski
4 - #831 Tomasz Wysocki
5 - #501 Maciej Więckowski
6 - #299 Szymon Staszkiewicz
7 - #231 Bartosz Sawczuk
8 - #752 Mikołaj Kołodziejak
9 - #113 Sebastian Witkowski
10 - #31 Dawid Konkol
11 - #134 Sebastian Kuncicki
12 - #141 Maxim Iakovenko
13 - #84 Mirosław Kowalski
14 - #70 Mariusz Bukowski
15 - #81 Wiesław Wiśniewski
16 - #981 Krystian Stencel
17 - #52 Mateusz Kołodziejak
18 - #29 Paweł Latarski
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #161 Robert Maliszewski
21 - #701 Dariusz Kołodziejak
22 - #567 Piotr Więckowski
23 - #20 German Nalimov
24 - #95 Stanisław Grygiel
25 - #78 Sergey Mansyrev
26 - #811 Kamil Krauze
27 - #44 Kacper Kozłowski
28 - #22 Michał Krech
29 - #24 Paweł Albin
30 - #331 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Karol Kędzierski
3 - #21 Łukasz Kędzierski
4 - #831 Tomasz Wysocki
5 - #501 Maciej Więckowski
7 - #231 Bartosz Sawczuk
8 - #752 Mikołaj Kołodziejak
9 - #113 Sebastian Witkowski
10 - #31 Dawid Konkol
11 - #134 Sebastian Kuncicki
12 - #141 Maxim Iakovenko
13 - #84 Mirosław Kowalski
14 - #70 Mariusz Bukowski
15 - #81 Wiesław Wiśniewski
16 - #981 Krystian Stencel
17 - #52 Mateusz Kołodziejak
18 - #29 Paweł Latarski
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #161 Robert Maliszewski
21 - #701 Dariusz Kołodziejak
22 - #567 Piotr Więckowski
23 - #20 German Nalimov
24 - #95 Stanisław Grygiel
25 - #78 Sergey Mansyrev
26 - #811 Kamil Krauze
27 - #44 Kacper Kozłowski
28 - #22 Michał Krech
29 - #24 Paweł Albin
30 - #331 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
1:37.968
14:48:03.851
2
1:51.264
51.1
3:29.232
14:49:55.115
+6.117
1:45.147
3
1:50.843
51.3
5:20.075
14:51:45.958
+6.446
1:44.397
4
1:52.768
50.4
7:12.843
14:53:38.726
+5.592
1:47.176
5
1:53.692
50.0
9:06.535
14:55:32.418
+7.348
1:46.344
6
1:56.466
48.8
11:03.001
14:57:28.884
+7.278
1:49.188
7
1:55.357
49.3
12:58.358
14:59:24.241
+8.838
1:46.519
8
1:54.605
49.6
14:52.963
15:01:18.846
+6.671
1:47.934
9
1:55.526
49.2
16:48.489
15:03:14.372
+7.850
1:47.676
10
1:54.101
49.9
18:42.590
15:05:08.473
+5.993
1:48.108
11
1:53.474
50.1
20:36.064
15:07:01.947
+7.210
1:46.264
12
1:55.695
49.2
22:31.759
15:08:57.642
+7.113
1:48.582
13
1:56.268
48.9
24:28.027
15:10:53.910
+5.452
1:50.816
14
1:55.445
49.3
26:23.472
15:12:49.355
+5.486
1:49.959
15
1:56.938
48.6
28:20.410
15:14:46.293
+7.240
1:49.698
16
1:57.208
48.5
30:17.618
15:16:43.501
+7.559
1:49.649