https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Masters, MX Kobiet)
-
Człuchów
, 28 lipca 2013
Barbara Knap
Zbigniew Zakrzewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #110 Jacek Olszewski
2 - #3 Jacek Lonka
3 - #30 Robert Jaromin
4 - #70 Mariusz Bukowski
5 - #84 Mirosław Kowalski
6 - #132 Janusz Piotrowski
7 - #32 Mathijs Beerkens
8 - #90 Dariusz Strzelecki
9 - #81 Wiesław Wiśniewski
10 - #771 Ryszard Augustyn
11 - #6 Robert Maliszewski
12 - #54 Tomasz Stachyra
13 - #95 Stanisław Grygiel
14 - #707 Robert Michalski
15 - #619 Sławomir Suchorowski
16 - #567 Piotr Więckowski
17 - #101 Dariusz Kołodziejak
18 - #127 Marcin Król
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #110 Jacek Olszewski
2 - #3 Jacek Lonka
3 - #30 Robert Jaromin
4 - #70 Mariusz Bukowski
5 - #84 Mirosław Kowalski
6 - #132 Janusz Piotrowski
7 - #32 Mathijs Beerkens
8 - #90 Dariusz Strzelecki
9 - #81 Wiesław Wiśniewski
10 - #771 Ryszard Augustyn
11 - #6 Robert Maliszewski
12 - #54 Tomasz Stachyra
13 - #95 Stanisław Grygiel
14 - #707 Robert Michalski
15 - #619 Sławomir Suchorowski
16 - #567 Piotr Więckowski
17 - #101 Dariusz Kołodziejak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jacek Olszewski
1
3:12.724
17:01:06.036
2
3:04.889
36.0
6:17.613
17:04:10.925
+50.086
2:14.803
3
3:08.604
35.3
9:26.217
17:07:19.529
+57.330
2:11.274
4
3:07.759
35.5
12:33.976
17:10:27.288
+57.662
2:10.097
5
3:16.554
33.9
15:50.530
17:13:43.842
+1:04.764
2:11.790
6
3:11.813
34.7
19:02.343
17:16:55.655
+1:00.028
2:11.785
7
3:11.977
34.7
22:14.320
17:20:07.632
+1:00.576
2:11.401