https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski (MX85, MX2 Junior, MX2, MX Open, MX Masters, MX Kobiet)
-
Człuchów
, 28 lipca 2013
Barbara Knap
Zbigniew Zakrzewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #123 Adam Tomiczek
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #114 Leszek Jasiński
5 - #77 Krystian Lonka
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #508 Dominik Małecki
8 - #171 Artur Łykowski
9 - #249 Karol Sado
10 - #80 Krystian Kozdra
11 - #24 Paweł Albin
12 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
13 - #98 Krystian Stencel
14 - #909 Damian Chyła
15 - #701 Jakub Barczewski
16 - #101 Maciej Giemza
17 - #52 Mateusz Kołodziejak
18 - #100 Alan Mendelewski
19 - #113 Sebastian Witkowski
20 - #554 Kamil Brzeziński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #123 Adam Tomiczek
3 - #76 Karol Kruszyński
4 - #114 Leszek Jasiński
5 - #77 Krystian Lonka
6 - #85 Igor Zienkiewicz
7 - #508 Dominik Małecki
8 - #171 Artur Łykowski
9 - #249 Karol Sado
10 - #80 Krystian Kozdra
11 - #24 Paweł Albin
12 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
13 - #98 Krystian Stencel
14 - #909 Damian Chyła
15 - #701 Jakub Barczewski
16 - #101 Maciej Giemza
17 - #52 Mateusz Kołodziejak
18 - #100 Alan Mendelewski
19 - #113 Sebastian Witkowski
20 - #554 Kamil Brzeziński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Tomiczek
1
2:12.228
17:35:18.725
2
2:09.632
51.4
4:21.860
17:37:28.357
+2.340
2:07.292
3
2:09.211
51.5
6:31.071
17:39:37.568
-4.784
2:13.995
4
2:08.399
51.9
8:39.470
17:41:45.967
+0.620
2:07.779
5
2:10.699
51.0
10:50.169
17:43:56.666
+1.891
2:08.808
6
2:11.376
50.7
13:01.545
17:46:08.042
+0.932
2:10.444
7
2:11.594
50.6
15:13.139
17:48:19.636
+1.139
2:10.455
8
2:09.411
51.5
17:22.550
17:50:29.047
-1.998
2:11.409
9
2:11.298
50.7
19:33.848
17:52:40.345
+1.791
2:09.507
10
2:11.040
50.8
21:44.888
17:54:51.385
-0.635
2:11.675
11
2:13.340
49.9
23:58.228
17:57:04.725
+2.639
2:10.701
12
2:14.935
49.4
26:13.163
17:59:19.660
+0.013
2:14.922