https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III runda MX Masters, MX 85
-
Stryków
, 7 lipca 2013
Marian Ciężkowski
Zbigniew Orłamowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #110 Jacek Olszewski
2 - #30 Robert Jaromin
3 - #84 Mirosław Kowalski
4 - #70 Mariusz Bukowski
5 - #81 Wiesław Wiśniewski
6 - #145 Tomasz Gabara
7 - #159 Walter Stępiński
8 - #132 Janusz Piotrowski
9 - #90 Dariusz Strzelecki
10 - #771 Ryszard Augustyn
11 - #6 Robert Maliszewski
12 - #101 Dariusz Kołodziejak
13 - #33 Ryszard Krzemień
14 - #619 Sławomir Suchorowski
15 - #567 Piotr Więckowski
16 - #707 Robert Michalski
17 - #95 Stanisław Grygiel
18 - #34 Krzysztof Białek
19 - #3 Jacek Lonka
20 - #32 Mathijs Beerkens
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #30 Robert Jaromin
3 - #84 Mirosław Kowalski
4 - #70 Mariusz Bukowski
5 - #81 Wiesław Wiśniewski
6 - #145 Tomasz Gabara
7 - #159 Walter Stępiński
8 - #132 Janusz Piotrowski
9 - #90 Dariusz Strzelecki
10 - #771 Ryszard Augustyn
11 - #6 Robert Maliszewski
12 - #101 Dariusz Kołodziejak
13 - #33 Ryszard Krzemień
14 - #619 Sławomir Suchorowski
15 - #567 Piotr Więckowski
16 - #707 Robert Michalski
17 - #95 Stanisław Grygiel
18 - #34 Krzysztof Białek
19 - #3 Jacek Lonka
20 - #32 Mathijs Beerkens
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
1:22.522
16:15:19.069
2
1:58.097
52.4
3:20.619
16:17:17.166
3
1:56.384
53.2
5:17.003
16:19:13.550
4
1:56.073
53.3
7:13.076
16:21:09.623
5
1:58.084
52.4
9:11.160
16:23:07.707
6
1:57.887
52.5
11:09.047
16:25:05.594
7
2:00.136
51.5
13:09.183
16:27:05.730
8
1:58.431
52.3
15:07.614
16:29:04.161
9
1:58.386
52.3
17:06.000
16:31:02.547
10
2:03.545
50.1
19:09.545
16:33:06.092