https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III runda
-
Oborniki
, 16 czerwca 2013
Tadeusz Szwemin
Robert Kramer
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #831 Tomasz Wysocki
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #262 Łukasz Lonka
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #3 Jacek Lonka
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #299 Szymon Staszkiewicz
10 - #66 Bartosz Dorosz
11 - #752 Mikołaj Kołodziejak
12 - #999 Toni Simon
13 - #226 Yuri Naumchyk
14 - #84 Mirosław Kowalski
15 - #509 Maciej Sagan
16 - #29 Paweł Latarski
17 - #46 Filip Litwiniak
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #508 Dominik Małecki
20 - #797 Michał JOŃCA
21 - #124 Andrzej Szalbierz
22 - #31 Dawid Konkol
23 - #331 Piotr Konkol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Karol Kędzierski
2 - #21 Łukasz Kędzierski
3 - #831 Tomasz Wysocki
4 - #231 Bartosz Sawczuk
5 - #262 Łukasz Lonka
6 - #501 Maciej Więckowski
7 - #3 Jacek Lonka
8 - #123 Adam Tomiczek
9 - #299 Szymon Staszkiewicz
10 - #66 Bartosz Dorosz
11 - #752 Mikołaj Kołodziejak
12 - #999 Toni Simon
14 - #84 Mirosław Kowalski
15 - #509 Maciej Sagan
16 - #29 Paweł Latarski
17 - #46 Filip Litwiniak
18 - #113 Sebastian Witkowski
19 - #508 Dominik Małecki
20 - #797 Michał JOŃCA
21 - #124 Andrzej Szalbierz
22 - #31 Dawid Konkol
23 - #331 Piotr Konkol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Karol Kędzierski
13.975
15:19:43.741
1
1:53.179
50.3
2:07.154
15:21:36.920
+6.845
1:46.334
2
1:49.352
52.0
3:56.506
15:23:26.272
+4.744
1:44.608
3
1:50.335
51.6
5:46.841
15:25:16.607
+5.475
1:44.860
4
1:50.669
51.4
7:37.510
15:27:07.276
+5.561
1:45.108
5
1:48.948
52.2
9:26.458
15:28:56.224
+4.191
1:44.757
6
1:50.292
51.6
11:16.750
15:30:46.516
+5.339
1:44.953
7
1:49.630
51.9
13:06.380
15:32:36.146
+4.666
1:44.964
8
1:55.744
49.1
15:02.124
15:34:31.890
+10.266
1:45.478
9
1:52.761
50.4
16:54.885
15:36:24.651
+7.414
1:45.347
10
1:51.108
51.2
18:45.993
15:38:15.759
+5.944
1:45.164
11
1:51.042
51.2
20:37.035
15:40:06.801
+5.869
1:45.173
12
1:51.278
51.1
22:28.313
15:41:58.079
+4.578
1:46.700
13
1:49.529
51.9
24:17.842
15:43:47.608
+3.712
1:45.817
14
1:50.556
51.4
26:08.398
15:45:38.164
+3.436
1:47.120
15
2:41.377
35.2
28:49.775
15:48:19.541
+54.562
1:46.815
16
2:18.069
41.2
31:07.844
15:50:37.610
+30.511
1:47.558