https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MP
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VII Runda
-
Gdańsk
, 8 września 2013
Robert Kramer
Paweł Kurajk
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #76 Karol Kruszyński
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #22 Michał Krech
4 - #701 Jakub Barczewski
5 - #508 Dominik Małecki
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #171 Artur Łykowski
8 - #249 Karol Sado
9 - #259 Paweł Płochocki
10 - #123 Adam Tomiczek
11 - #44 Kacper Kozłowski
12 - #98 Krystian Stencel
13 - #909 Damian Chyła
14 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
15 - #113 Sebastian Witkowski
16 - #52 Mateusz Kołodziejak
17 - #24 Paweł Albin
18 - #85 Igor Zienkiewicz
19 - #77 Krystian Lonka
20 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #99 Szymon Staszkiewicz
3 - #22 Michał Krech
4 - #701 Jakub Barczewski
5 - #508 Dominik Małecki
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #171 Artur Łykowski
8 - #249 Karol Sado
9 - #259 Paweł Płochocki
10 - #123 Adam Tomiczek
11 - #44 Kacper Kozłowski
12 - #98 Krystian Stencel
13 - #909 Damian Chyła
14 - #310 Bartłomiej Wojtasiewicz
15 - #113 Sebastian Witkowski
16 - #52 Mateusz Kołodziejak
17 - #24 Paweł Albin
18 - #85 Igor Zienkiewicz
19 - #77 Krystian Lonka
20 - #33 Rafał Kłysz-Pirski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
2:09.549
15:41:39.436
2
2:07.965
50.1
4:17.514
15:43:47.401
3
2:07.301
50.3
6:24.815
15:45:54.702
4
2:07.999
50.1
8:32.814
15:48:02.701
5
2:09.012
49.7
10:41.826
15:50:11.713
6
2:09.313
49.6
12:51.139
15:52:21.026
7
2:09.695
49.4
15:00.834
15:54:30.721
8
2:08.890
49.7
17:09.724
15:56:39.611
9
2:09.232
49.6
19:18.956
15:58:48.843
10
2:08.672
49.8
21:27.628
16:00:57.515
11
2:09.116
49.6
23:36.744
16:03:06.631
12
2:09.849
49.3
25:46.593
16:05:16.480