https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej III Runda
-
Chełmno
, 21 kwietnia 2013
Daniel Szwemin
Władysław Knap
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #2. Andrzej Szalbierz
3 - #90 Dariusz Strzelecki
4 - #81 Wiesław Wiśniewski
5 - #45 Wiktor Kuźniewski
6 - #811 Andrzej Gliszczyński
7 - #135 Adam Nowacki
8 - #99 Sławomir Drążkowski
9 - #91 Bogdan Korkuć
10 - #151 Grzegorz Pankau
11 - #5 Piotr Czajkowski
12 - #611 Dariusz Urniaż
13 - #40 Jacek Paczyński
14 - #189 Józef Odrakiewicz
15 - #355 Dariusz Kowalczyk
16 - #799 Jarosław Dąbrowski
17 - #68 Dariusz Lewko
18 - #193 Mariusz Skorynko
19 - #139 Piotr Santus
20 - #227 Leszek Węgrzynowski
21 - #360 Michał Stachowia
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #2. Andrzej Szalbierz
3 - #90 Dariusz Strzelecki
4 - #81 Wiesław Wiśniewski
5 - #45 Wiktor Kuźniewski
6 - #811 Andrzej Gliszczyński
7 - #135 Adam Nowacki
8 - #99 Sławomir Drążkowski
9 - #91 Bogdan Korkuć
10 - #151 Grzegorz Pankau
11 - #5 Piotr Czajkowski
12 - #611 Dariusz Urniaż
13 - #40 Jacek Paczyński
14 - #189 Józef Odrakiewicz
15 - #355 Dariusz Kowalczyk
17 - #68 Dariusz Lewko
18 - #193 Mariusz Skorynko
19 - #139 Piotr Santus
20 - #227 Leszek Węgrzynowski
21 - #360 Michał Stachowia
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mirosław Kowalski
2:43.311
16:33:38.933
1
2:51.811
39.0
5:35.122
16:36:30.744
+21.473
2:30.338
2
2:51.110
39.1
8:26.232
16:39:21.854
+23.460
2:27.650
3
2:54.260
38.4
11:20.492
16:42:16.114
+24.448
2:29.812
4
2:59.181
37.4
14:19.673
16:45:15.295
+31.605
2:27.576
5
3:04.784
36.2
17:24.457
16:48:20.079
+35.733
2:29.051
6
3:06.644
35.9
20:31.101
16:51:26.723
+34.106
2:32.538
7
3:08.866
35.5
23:39.967
16:54:35.589
+38.431
2:30.435