https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Trening kwalifikacyjny
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IV Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 28 kwietnia 2013
Jerzy Dowejko
Mieczysław Paukszto
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #226 Krzysztof Pastuszka
4 - #41 Marek Niepiekło
5 - #151 Krzysztof Kulesza
6 - #70 Paweł Lemańczyk
7 - #444 Piotr Zinko
8 - #59 Jan Świerkowski
9 - #37 Marcin Seydak
10 - #139 Michal Migawa
11 - #963 Adam Długosz
12 - #285 Łukasz Skurat
13 - #207 Adrian Matwij
14 - #11 Marcin Samet
16 - #80 Radosław Korkuć
17 - #157 Bartłomiej Skiba
18 - #171 Waldemar Łykowski
19 - #341 Grzegorz Mendelewski
20 - #58 Marcin Urbanek
21 - #2. Jakub Ostankiewicz
22 - #6 Kacper Dybowski
23 - #24 Marcin Owczarek
24 - #688 Vladimir Omelchenko
NK - #27 Bartosz Ozimek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #226 Krzysztof Pastuszka
4 - #41 Marek Niepiekło
5 - #151 Krzysztof Kulesza
6 - #70 Paweł Lemańczyk
7 - #444 Piotr Zinko
8 - #59 Jan Świerkowski
9 - #37 Marcin Seydak
10 - #139 Michal Migawa
11 - #963 Adam Długosz
12 - #285 Łukasz Skurat
13 - #207 Adrian Matwij
14 - #11 Marcin Samet
16 - #80 Radosław Korkuć
17 - #157 Bartłomiej Skiba
19 - #341 Grzegorz Mendelewski
20 - #58 Marcin Urbanek
21 - #2. Jakub Ostankiewicz
22 - #6 Kacper Dybowski
23 - #24 Marcin Owczarek
24 - #688 Vladimir Omelchenko
NK - #27 Bartosz Ozimek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
1:25.710
9:43:56.481
1
5:10.745
19.1
6:36.455
9:49:07.226
+3:15.558
1:55.187
2
2:17.370
43.2
8:53.825
9:51:24.596
+20.914
1:56.456
3
2:17.453
43.2
11:11.278
9:53:42.049
+22.090
1:55.363