https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IV Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 28 kwietnia 2013
Jerzy Dowejko
Mieczysław Paukszto
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #151 Krzysztof Kulesza
4 - #226 Krzysztof Pastuszka
5 - #41 Marek Niepiekło
6 - #70 Paweł Lemańczyk
7 - #963 Adam Długosz
8 - #444 Piotr Zinko
9 - #11 Marcin Samet
11 - #139 Michal Migawa
12 - #80 Radosław Korkuć
13 - #59 Jan Świerkowski
14 - #37 Marcin Seydak
15 - #207 Adrian Matwij
16 - #285 Łukasz Skurat
17 - #2. Jakub Ostankiewicz
18 - #24 Rafał Owczarek
19 - #341 Grzegorz Mendelewski
20 - #171 Waldemar Łykowski
21 - #688 Vladimir Omelchenko
22 - #58 Marcin Urbanek
23 - #82 Robert Mroczek
NK - #27 Bartosz Ozimek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #151 Krzysztof Kulesza
4 - #226 Krzysztof Pastuszka
5 - #41 Marek Niepiekło
6 - #70 Paweł Lemańczyk
7 - #963 Adam Długosz
8 - #444 Piotr Zinko
9 - #11 Marcin Samet
11 - #139 Michal Migawa
13 - #59 Jan Świerkowski
14 - #37 Marcin Seydak
15 - #207 Adrian Matwij
16 - #285 Łukasz Skurat
17 - #2. Jakub Ostankiewicz
18 - #24 Rafał Owczarek
19 - #341 Grzegorz Mendelewski
20 - #171 Waldemar Łykowski
21 - #688 Vladimir Omelchenko
22 - #58 Marcin Urbanek
23 - #82 Robert Mroczek
NK - #27 Bartosz Ozimek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
1:53.770
14:53:32.204
1
2:15.479
43.8
4:09.249
14:55:47.683
+14.237
2:01.242
2
2:21.591
42.0
6:30.840
14:58:09.274
+16.971
2:04.620
3
2:20.275
42.3
8:51.115
15:00:29.549
+17.217
2:03.058
4
2:19.967
42.4
11:11.082
15:02:49.516
+18.304
2:01.663
5
2:22.178
41.8
13:33.260
15:05:11.694
+16.572
2:05.606
6
2:25.040
41.0
15:58.300
15:07:36.734
+18.517
2:06.523
7
2:22.381
41.7
18:20.681
15:09:59.115
+13.701
2:08.680
8
2:26.940
40.4
20:47.621
15:12:26.055
+20.649
2:06.291