https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej IV Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 28 kwietnia 2013
Jerzy Dowejko
Mieczysław Paukszto
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #41 Marek Niepiekło
4 - #226 Krzysztof Pastuszka
5 - #151 Krzysztof Kulesza
6 - #70 Paweł Lemańczyk
7 - #963 Adam Długosz
8 - #59 Jan Świerkowski
9 - #285 Łukasz Skurat
10 - #11 Marcin Samet
12 - #80 Radosław Korkuć
13 - #341 Grzegorz Mendelewski
14 - #171 Waldemar Łykowski
15 - #207 Adrian Matwij
16 - #2. Jakub Ostankiewicz
17 - #157 Bartłomiej Skiba
18 - #139 Michal Migawa
19 - #58 Marcin Urbanek
20 - #24 Rafał Owczarek
21 - #688 Vladimir Omelchenko
22 - #82 Robert Mroczek
23 - #6 Kacper Dybowski
NK - #27 Bartosz Ozimek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #113 Marcin Polnar
2 - #344 Tomasz Stelmaszyk
3 - #41 Marek Niepiekło
4 - #226 Krzysztof Pastuszka
5 - #151 Krzysztof Kulesza
6 - #70 Paweł Lemańczyk
7 - #963 Adam Długosz
8 - #59 Jan Świerkowski
9 - #285 Łukasz Skurat
12 - #80 Radosław Korkuć
13 - #341 Grzegorz Mendelewski
14 - #171 Waldemar Łykowski
15 - #207 Adrian Matwij
16 - #2. Jakub Ostankiewicz
17 - #157 Bartłomiej Skiba
18 - #139 Michal Migawa
19 - #58 Marcin Urbanek
20 - #24 Rafał Owczarek
21 - #688 Vladimir Omelchenko
22 - #82 Robert Mroczek
23 - #6 Kacper Dybowski
NK - #27 Bartosz Ozimek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marcin Polnar
2:02.165
13:02:59.900
1
2:16.104
43.6
4:18.269
13:05:16.004
+18.161
1:57.943
2
2:11.127
45.3
6:29.396
13:07:27.131
+13.348
1:57.779
3
2:12.999
44.7
8:42.395
13:09:40.130
+14.202
1:58.797
4
2:13.666
44.4
10:56.061
13:11:53.796
+16.945
1:56.721
5
2:13.408
44.5
13:09.469
13:14:07.204
+11.778
2:01.630
6
2:14.546
44.1
15:24.015
13:16:21.750
+14.708
1:59.838
7
2:16.148
43.6
17:40.163
13:18:37.898
+15.265
2:00.883
8
2:18.666
42.8
19:58.829
13:20:56.564
+15.057
2:03.609
9
2:17.048
43.3
22:15.877
13:23:13.612
+16.236
2:00.812
10
2:17.591
43.2
24:33.468
13:25:31.203
+10.824
2:06.767
11
2:15.749
43.8
26:49.217
13:27:46.952
+13.722
2:02.027