https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej V Runda
-
Bartoszyce
, 12 maja 2013
Stanisław Olszewski
Gros
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #90 Dariusz Strzelecki
3 - #411 Zbigniew Cieślik
4 - #15 Krzysztof Kulesza
5 - #135 Adam Nowacki
6 - #51 Jarosław Pomirski
7 - #20 German Nalimov
8 - #811 Andrzej Gliszczyński
9 - #45 Wiktor Kuźniewski
10 - #99 Sławomir Drążkowski
11 - #91 Bogdan Korkuć
12 - #151 Grzegorz Pankau
13 - #201 Krzysztof Barczewski
14 - #68 Dariusz Lewko
15 - #34 Krzysztof Białek
16 - #193 Mariusz Skorynko
17 - #40 Jacek Paczyński
18 - #799 Jarosław Dąbrowski
19 - #189 Józef Odrakiewicz
20 - #55 Andriej Nikanorov
21 - #611 Dariusz Urniaż
22 - #201. Jurij Kuczera
23 - #125 Piotr Giczewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #84 Mirosław Kowalski
2 - #90 Dariusz Strzelecki
3 - #411 Zbigniew Cieślik
4 - #15 Krzysztof Kulesza
5 - #135 Adam Nowacki
6 - #51 Jarosław Pomirski
7 - #20 German Nalimov
8 - #811 Andrzej Gliszczyński
9 - #45 Wiktor Kuźniewski
10 - #99 Sławomir Drążkowski
11 - #91 Bogdan Korkuć
12 - #151 Grzegorz Pankau
13 - #201 Krzysztof Barczewski
14 - #68 Dariusz Lewko
15 - #34 Krzysztof Białek
16 - #193 Mariusz Skorynko
18 - #799 Jarosław Dąbrowski
19 - #189 Józef Odrakiewicz
20 - #55 Andriej Nikanorov
21 - #611 Dariusz Urniaż
22 - #201. Jurij Kuczera
23 - #125 Piotr Giczewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mirosław Kowalski
19.703
14:54:15.834
21.301
14:54:17.432
1
1:54.828
50.2
2:14.531
14:56:10.662
1
2:06.963
45.4
2:28.264
14:56:24.395
2
1:51.728
51.6
4:06.259
14:58:02.390
2
2:36.161
36.9
5:04.425
14:59:00.556
3
1:52.219
51.3
5:58.478
14:59:54.609
3
2:03.176
46.8
7:07.601
15:01:03.732
4
1:53.069
50.9
7:51.547
15:01:47.678
4
2:13.895
43.0
9:21.496
15:03:17.627
5
1:53.325
50.8
9:44.872
15:03:41.003
5
2:02.424
47.0
11:23.920
15:05:20.051
6
1:53.458
50.8
11:38.330
15:05:34.461
6
2:01.736
47.3
13:25.656
15:07:21.787
7
1:52.729
51.1
13:31.059
15:07:27.190
8
1:54.094
50.5
15:25.153
15:09:21.284
7
2:03.604
46.6
15:29.260
15:09:25.391
9
1:53.644
50.7
17:18.797
15:11:14.928
8
2:01.531
47.4
17:30.791
15:11:26.922
10
1:54.093
50.5
19:12.890
15:13:09.021
9
2:04.294
46.3
19:35.085
15:13:31.216