https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej VI Runda
-
Więcbork
, 2 czerwca 2013
Władysław Knap
Szymon Grzegorczyk
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #41 Marek Niepiekło
2 - #226 Krzysztof Pastuszka
3 - #2 Mateusz Paczyński
4 - #17 Roman Drewczyński
5 - #113 Marcin Polnar
6 - #11 Marcin Samet
7 - #122. Paweł Drewczyński
9 - #963 Adam Długosz
10 - #59 Jan Świerkowski
11 - #70 Paweł Lemańczyk
12 - #22 Tomasz Łaszczyk
13 - #14 Robert Dzięgielewski
14 - #24 Rafał Owczarek
15 - #375 Marek Salomon
16 - #239 Piotr Tłok
17 - #52 Jakub Warszyński
18 - #167 Patryk Janowski
19 - #139 Michal Migawa
20 - #6 Kacper Dybowski
21 - #78 Marek Śnieg
NK - #27 Bartosz Ozimek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #41 Marek Niepiekło
2 - #226 Krzysztof Pastuszka
3 - #2 Mateusz Paczyński
4 - #17 Roman Drewczyński
5 - #113 Marcin Polnar
6 - #11 Marcin Samet
7 - #122. Paweł Drewczyński
9 - #963 Adam Długosz
11 - #70 Paweł Lemańczyk
12 - #22 Tomasz Łaszczyk
13 - #14 Robert Dzięgielewski
14 - #24 Rafał Owczarek
15 - #375 Marek Salomon
16 - #239 Piotr Tłok
17 - #52 Jakub Warszyński
18 - #167 Patryk Janowski
19 - #139 Michal Migawa
20 - #6 Kacper Dybowski
21 - #78 Marek Śnieg
NK - #27 Bartosz Ozimek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marek Niepiekło