https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej X Runda
-
Mirocin Dolny
, 13 października 2013
Mieczysław Kałuża
Krzysztof Raczykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #15 Jakub Nowicki
5 - #90 Emil Przystupa
6 - #11 Krzysztof Kudłaty
7 - #259 Dawid Pustelnik
8 - #41 Nikolas Dal Canton
9 - #58 Łukasz Chmiel
10 - #720 Patryk Tokarski
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #9 Waldemar Kmito
13 - #922 Rafał Kardasz
14 - #49 Krzysztof Woźniak
15 - #111 Patryk Łakomy
16 - #24 Adrian Sampers
17 - #87 Dominik Okupnik
18 - #121 Lubomir Sobol
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #46 Piotr Dereń
2 - #85 Igor Zienkiewicz
3 - #243 Dominik Bolewicz
4 - #15 Jakub Nowicki
5 - #90 Emil Przystupa
6 - #11 Krzysztof Kudłaty
7 - #259 Dawid Pustelnik
8 - #41 Nikolas Dal Canton
9 - #58 Łukasz Chmiel
10 - #720 Patryk Tokarski
11 - #97 Filip Królikowski
12 - #9 Waldemar Kmito
13 - #922 Rafał Kardasz
14 - #49 Krzysztof Woźniak
16 - #24 Adrian Sampers
17 - #87 Dominik Okupnik
18 - #121 Lubomir Sobol
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr Dereń
7.913
13:37:21.085
1
2:03.377
45.2
2:11.290
13:39:24.462
+14.052
1:49.325
2
1:58.922
46.9
4:10.212
13:41:23.384
+9.369
1:49.553
3
2:57.608
31.4
7:07.820
13:44:20.992
+1:08.253
1:49.355
4
1:59.364
46.7
9:07.184
13:46:20.356
+10.095
1:49.269
5
2:02.564
45.5
11:09.748
13:48:22.920
+12.154
1:50.410
6
2:03.129
45.3
13:12.877
13:50:26.049
+12.351
1:50.778
7
2:08.251
43.5
15:21.128
13:52:34.300
+16.622
1:51.629
8
2:05.528
44.5
17:26.656
13:54:39.828
+15.256
1:50.272
9
2:06.945
44.0
19:33.601
13:56:46.773
+16.156
1:50.789
10
2:08.770
43.3
21:42.371
13:58:55.543
+17.926
1:50.844