https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig drugi
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej X Runda
-
Mirocin Dolny
, 13 października 2013
Mieczysław Kałuża
Krzysztof Raczykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #96 Bogusław Sulkowski
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #56 Robert Szkopek
4 - #344 Tomasz Stelmaszyk
5 - #767 Dawid Słaby
6 - #138 Paweł Adamczyk
7 - #87 Paweł Szkopek
8 - #27 Błażej Rzepecki
9 - #848 Jakub Leja
10 - #737 Sebastian Dąbrowski
11 - #84 Paweł Janelt
12 - #86 Kacper Olszta
13 - #390 Michał Sobczyk
14 - #137 Andrzej Krukowski
15 - #191 Jakub Jasiorski
16 - #76 Artur Nowak
17 - #223 Marcin Dominik
18 - #181 Jan Perużyński
19 - #81 Michał Wojtyś
20 - #69 Mirosław Kardasz
21 - #94 Grzegorz Pęcherczyk
22 - #163 Krzysztof Perużyński
23 - #547 Przemysław Kwiatkowski
24 - #28 Marcin Łapkowski
25 - #219 Marcin Orłowski
26 - #299 Tomasz Raczek
27 - #876 Paweł Kreczetowski
28 - #727 Jakub Juszkiewicz
29 - #91 Kamil Bochnacki
30 - #46 Tomasz Banaszak
31 - #996 Piotr Orłowski
32 - #367 Rafał Bdzion
33 - #999 Robert Orlik
34 - #9 Roman Oraczewski
35 - #186 Zbigniew Kowalewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #96 Bogusław Sulkowski
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #56 Robert Szkopek
4 - #344 Tomasz Stelmaszyk
5 - #767 Dawid Słaby
6 - #138 Paweł Adamczyk
7 - #87 Paweł Szkopek
8 - #27 Błażej Rzepecki
9 - #848 Jakub Leja
10 - #737 Sebastian Dąbrowski
11 - #84 Paweł Janelt
12 - #86 Kacper Olszta
13 - #390 Michał Sobczyk
14 - #137 Andrzej Krukowski
15 - #191 Jakub Jasiorski
16 - #76 Artur Nowak
17 - #223 Marcin Dominik
18 - #181 Jan Perużyński
19 - #81 Michał Wojtyś
20 - #69 Mirosław Kardasz
22 - #163 Krzysztof Perużyński
23 - #547 Przemysław Kwiatkowski
24 - #28 Marcin Łapkowski
25 - #219 Marcin Orłowski
26 - #299 Tomasz Raczek
27 - #876 Paweł Kreczetowski
28 - #727 Jakub Juszkiewicz
29 - #91 Kamil Bochnacki
30 - #46 Tomasz Banaszak
31 - #996 Piotr Orłowski
32 - #367 Rafał Bdzion
33 - #999 Robert Orlik
34 - #9 Roman Oraczewski
35 - #186 Zbigniew Kowalewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bogusław Sulkowski
11.001
16:44:22.809
1
2:23.037
39.0
2:34.038
16:46:45.846
+30.185
1:52.852
2
2:16.626
40.8
4:50.664
16:49:02.472
+22.520
1:54.106
3
2:10.737
42.7
7:01.401
16:51:13.209
+17.550
1:53.187
4
2:16.518
40.9
9:17.919
16:53:29.727
+21.664
1:54.854
5
2:17.486
40.6
11:35.405
16:55:47.213
+20.368
1:57.118
6
2:21.370
39.5
13:56.775
16:58:08.583
+22.820
1:58.550
7
2:16.704
40.8
16:13.479
17:00:25.287
+18.958
1:57.746
8
2:16.614
40.8
18:30.093
17:02:41.901
+17.044
1:59.570
9
2:14.993
41.3
20:45.086
17:04:56.894
+17.536
1:57.457