https://wyniki.motoresults.pl/pl/2013/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2013
2013
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Grand Prix
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
International Poland Championship
Puchar ROK
Puchar ROTAX
International Rotax Max Poland Trophy
Kartingowe Mistrzostwa Strefy
Puchar Easykart
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Rallycross Cup
Rajdy
Rajdy
AB CUP
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2C - Wyścig pierwszy
2013 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej X Runda
-
Mirocin Dolny
, 13 października 2013
Mieczysław Kałuża
Krzysztof Raczykowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #96 Bogusław Sulkowski
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #344 Tomasz Stelmaszyk
4 - #56 Robert Szkopek
5 - #9 Roman Oraczewski
6 - #737 Sebastian Dąbrowski
7 - #27 Błażej Rzepecki
8 - #87 Paweł Szkopek
9 - #76 Artur Nowak
10 - #848 Jakub Leja
11 - #86 Kacper Olszta
12 - #46 Tomasz Banaszak
13 - #137 Andrzej Krukowski
14 - #767 Dawid Słaby
15 - #84 Paweł Janelt
16 - #181 Jan Perużyński
17 - #223 Marcin Dominik
18 - #390 Michał Sobczyk
19 - #191 Jakub Jasiorski
20 - #186 Zbigniew Kowalewski
21 - #81 Michał Wojtyś
22 - #94 Grzegorz Pęcherczyk
23 - #69 Mirosław Kardasz
24 - #163 Krzysztof Perużyński
25 - #28 Marcin Łapkowski
26 - #219 Marcin Orłowski
27 - #727 Jakub Juszkiewicz
28 - #299 Tomasz Raczek
29 - #876 Paweł Kreczetowski
30 - #91 Kamil Bochnacki
31 - #547 Przemysław Kwiatkowski
32 - #996 Piotr Orłowski
33 - #999 Robert Orlik
34 - #367 Rafał Bdzion
35 - #138 Paweł Adamczyk
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #96 Bogusław Sulkowski
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #344 Tomasz Stelmaszyk
4 - #56 Robert Szkopek
5 - #9 Roman Oraczewski
6 - #737 Sebastian Dąbrowski
7 - #27 Błażej Rzepecki
8 - #87 Paweł Szkopek
9 - #76 Artur Nowak
10 - #848 Jakub Leja
11 - #86 Kacper Olszta
12 - #46 Tomasz Banaszak
13 - #137 Andrzej Krukowski
14 - #767 Dawid Słaby
15 - #84 Paweł Janelt
16 - #181 Jan Perużyński
17 - #223 Marcin Dominik
18 - #390 Michał Sobczyk
19 - #191 Jakub Jasiorski
20 - #186 Zbigniew Kowalewski
21 - #81 Michał Wojtyś
23 - #69 Mirosław Kardasz
24 - #163 Krzysztof Perużyński
25 - #28 Marcin Łapkowski
26 - #219 Marcin Orłowski
27 - #727 Jakub Juszkiewicz
28 - #299 Tomasz Raczek
29 - #876 Paweł Kreczetowski
30 - #91 Kamil Bochnacki
31 - #547 Przemysław Kwiatkowski
32 - #996 Piotr Orłowski
33 - #999 Robert Orlik
34 - #367 Rafał Bdzion
35 - #138 Paweł Adamczyk
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bogusław Sulkowski
9.624
14:01:22.679
1
2:15.448
41.2
2:25.072
14:03:38.127
+22.343
1:53.105
2
2:09.809
43.0
4:34.881
14:05:47.936
+17.435
1:52.374
3
2:09.495
43.1
6:44.376
14:07:57.431
+17.468
1:52.027
4
2:10.496
42.8
8:54.872
14:10:07.927
+16.843
1:53.653
5
2:15.341
41.2
11:10.213
14:12:23.268
+23.483
1:51.858
6
2:19.287
40.1
13:29.500
14:14:42.555
+22.987
1:56.300
7
2:18.713
40.2
15:48.213
14:17:01.268
+20.017
1:58.696
8
2:15.519
41.2
18:03.732
14:19:16.787
+19.982
1:55.537
9
2:14.019
41.6
20:17.751
14:21:30.806
+19.330
1:54.689